Patrycja Wacławska

13 grudnia zbiórka dla potrzebujących dzieci w akcji Dzieci Dzieciom w Galerii Łódzkiej

Małym darczyńcom o dużych serduszkach zrobimy pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem Małym darczyńcom o dużych serduszkach zrobimy pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem
Patrycja Wacławska

Już 13 grudnia kolejna zbiórka w ramach 57. edycji naszej akcji Dzieci Dzieciom. Będzie to druga, a zarazem ostatnia w tym roku okazja aby wspomóc potrzebujące dzieci i zrobić zdjęcia z naszym Mikołajem. Wystarczy odwiedzić Galerię Łódzką i pomóc podopiecznym PCK.

Trwa 57 edycja akcji Dzieci Dzieciom. Zbieramy upominki dla podopiecznych łódzkiego oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża.

Do udziału w akcji zachęcamy naszych młodych (ale także i tych nieco starszych) Czytelników – w grudniu przeprowadzimy zbiórkę upominków. Odbędzie się ona w Galerii Łódzkiej (al. Piłsudskiego 15/23, Łódź) przy scenie na poziomie „-1" obok fontanny 13 grudnia (czwartek) w godz. 15–20.

Kliknijcie tutaj i zobaczcie galerię z pierwszej zbiórki!

Podobnie, jak w poprzednich edycjach, zbierać będziemy zabawki, ubranka, gry, sprzęt sportowy i książki dla młodszych i starszych dzieci. Wszystkie przekazane upominki muszą być nowe lub niezniszczone i czyste. Pamiętajcie, by były w takim stanie, w jakim sami chcielibyście je dostać!

Twoja pociecha wyrosła z niektórych ubranek? A może ma zabawki, którymi już się nie bawi? Z pewnością rzeczy te przydadzą się innym dzieciom! Pamiętaj, jednak że wszystkie przekazane upominki – nawet, jeśli nie są nowe – muszą być niezniszczone i czyste.

Uwaga! W tym roku prosimy także o przekazywanie żywności i środków czystości. Zostaną one przekazane rodzinom, które korzystają ze wsparcia Polskiego Czerwonego Krzyża. Żywność powinna mieć długi termin przydatności do spożycia i musi być hermetycznie zapakowana.

Oczywiście, mile widziane będą też słodycze z długim terminem przydatności. Środki czystości, jakich potrzebują podopieczni PCK, to zarówno te do higieny osobistej (pasty do zębów, szampony do włosów, mydła, środki do pielęgnacji niemowląt itp.), jak i te do sprzątania mieszkania (np. płyny do naczyń, podłóg, mycia okien, proszki do prania).

W podziękowaniu za prezenty zrobimy darczyńcom zdjęcie przy boku samego Mikołaja i umieścimy je na specjalnie wydrukowanej pierwszej stronie „Dziennika Łódzkiego”. Strona ze zdjęciem będzie do pobrania na stronie.

Nasza przedświąteczna akcja charytatywna jest dobrze znana starszym i młodszym Czytelnikom. Organizujemy ją już ponad pół wieku (w tym roku po raz 57.). Najstarsi darczyńcy przychodzą do nas już ze swoimi wnukami. Mamy też stałych darczyńców – dzieci, które przekazywały pierwsze zabawki jeszcze jako niemowlaki, a teraz kończą akcję jako nastolatki.

W tym roku po raz kolejny korzystamy z gościnności Galerii Łódzkiej – partnera akcji.

Uczestnicy akcji otrzymają od nas "Świąteczny Upominek"
w postaci jedynki ,,Dziennika Łódzkiego''

Przed świętami zapraszamy do Galerii Łódzkiej, która z tej okazji przygotowała różne atrakcje

Już od 1 grudnia w Galerii Łódzkiej będzie można poczuć ducha świąt. Stanie się tak za sprawą zimowej scenografii oraz akcji, które w grudniu nastawione są na dawanie radości. „Dzieci dzieciom”, „reniferowe warsztaty”, pakowanie prezentów, muzyka na żywo to zaledwie kilka z planowanych działań.

Nastrojeni na święta.

6 grudnia będzie można rozkoszować się jazzowymi standardami w świątecznym klimacie. Melodie, które z pewnością nuci Mikołaj, wykona Kamila Jaskrowska wraz z zespołem. Live Session rozkołysze klientów podczas czterech koncertów. Pierwszy set muzyczny rozpocznie się o godzinie 15.

Chatka jak w Rovaniemi.

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Tak też sądzi Mikołaj, który zaprosi odwiedzających Galerię Łódzką do chatki rodem ze Skandynawii. Ciepło kominka i przytulne wnętrza pozwolą poczuć atmosferę nadchodzących świąt i zagwarantują niezwykłą oprawę tegorocznych zdjęć z „Gwiazdorem”.

Galeria Łódzka dobrze się prezentuje.

W tym roku na klientów Centrum czekać będą pomocnicy św. Mikołaja, wyspecjalizowani w pakowaniu prezentów. Każdy, kto dokona zakupu na kwotę minimalną 100 zł, może liczyć na profesjonalne ozdobienie upominku. Elfy z wypiekami śledzą trendy, dlatego podarunki będą pakowane w papier przywodzący na myśl dawne paczki i sklepowe pakunki. Czy Święta nie powinny być sentymentalne?

Prawdziwym hitem będą personalizowane metki do prezentów w formie zdjęć. Babcia, czy przyjaciele z pewnością chętnie zachowają zabawną fotografię (punkt fotoMetka będzie czynny w weekendy).

Duch świąt już od progu.

Ważne jest pierwsze wrażenie. Dlatego, od 6 grudnia, odwiedzający łódzkie centrum handlowe będą witani przez odźwiernych. Życzenia miłego dnia, czy przyjemnych zakupów z pewnością wprawią w dobry nastrój.

Święta ze smakiem.

Czy można wyobrazić sobie święta bez domowych pierogów? Koneserzy tradycyjnych smaków znajdą je na corocznym jarmarku (poziom -1). Domowe przetwory, chleb na zakwasie, góralskie oscypki, czy pierogi ręcznie robione, to zaledwie kilka z dostępnych pyszności. Rarytasy będą czekać na klientów również w nowej strefie restauracyjnej na poziomie +1.

„Ten rok jest dla nas bardzo wyjątkowy. Tuż przed świętami zagościł u nas nowy operator spożywczy, przygotowaliśmy zupełnie odmienioną strefę restauracyjną, zaprosiliśmy do współpracy marki gastronomiczne oraz modowe. Dlatego kluczem do oprawy scenograficznej stały się „wysmakowane święta”, które są synonimem gustu i „dobrego smaku”. Zależało nam na stworzeniu ciepłej, domowej atmosfery.” – mówi dyrektor Galerii Łódzkiej, Beata Stefańska.

Ho, ho, ho! Już od pierwszego grudnia Galeria Łódzka pobudza apetyt na nadchodzące święta. Warto odwiedzić Centrum i rozsmakować się w niezwykłej atmosferze.

1.12. pobierz jedynkę "Dziennika Łódzkiego"
Idealny pomysł na świąteczny prezent!

Zobacz film, który przygotowaliśmy specjalnie dla Was z zeszłorocznej akcji!

Patrycja Wacławska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.