14-latka wyraziła zgodę na seks z rówieśnikiem, z jego starszym bratem już nie

Czytaj dalej
Fot. Pixabay
Artur Drożdżak

14-latka wyraziła zgodę na seks z rówieśnikiem, z jego starszym bratem już nie

Artur Drożdżak

Marta długo się zastanawiała, jak o drażliwej sprawie powiedzieć matce, ale ciąży już nie dało się ukryć. Pytana z kim spała przyznała się, że z 19-letnim Mikołajem. Potem wyznała, że uprawiała seks też z jego młodszym bratem Waldkiem. Z nim akurat zrobiła to dobrowolnie.

Młodzi ludzie w czasie wakacji szukali ochłody nad wodą, więc nad zalewem pod Krakowem na początku lipca pojawili się bracia Waldek i Mikołaj z kolegą Sebastianem. Przyszła też Marta z koleżanką Weroniką, obie 14-latki.

Była kąpiel dla ochłody, pogaduszki i jakieś piwko. Potem bracia zaproponowali, by wybrać się na festyn, a następnie około godz. 23 zaprosili dziewczyny do swojego domu.

Obiecywali im, że kolega odwiezie je autem pod same drzwi, gdy będą już zmęczone. Dziewczyny się zgodziły.

Dobrowolny seks

19-letni Mikołaj ledwie trzymał się na nogach, bo wypił zbyt dużo jak na swoje możliwości. Zmęczony położył się spać w swoim pokoju.

Weronika z Sebastianem siedzieli w kuchni, a Marta z Waldkiem zostali sami w małym pokoju. Niespodziewanie chłopak zaczął wyznawać, że ją kocha i jeśli ona czuje to samo, to powinna dać mu „dowód miłości”. Byli przez kilka miesięcy parą, ale Waldek rozstał się z nią jakiś czas wcześniej.

Czytaj więcej:

 • Szarpał dziewczynę za ramiona, aż się rozpłakała. Mówił, że chce seksu i jej nie puści, aż tego nie zrobią. Wulgarnie nazywał ją k…. i twierdził, że „tylko do tego się nadaje”...
 • Sąd Apelacyjny: gwałtu nie było
Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Artur Drożdżak

Dziennikarz zajmujący się sprawami sądowymi i prawnymi specjalizujący się w zagadnieniach karnych. Częsty uczestnik rozpraw w sądach na terenie całej Małopolski, głównie w Krakowie, Tarnowie i Nowym Sączu. Były wykładowca dziennikarstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim, Uniwersytecie Pedagogicznym i Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.