3. Śląskie Targi Książki: Bonda, Miłoszewski, ks. Boniecki i prof. Bralczyk

Czytaj dalej
Maria Olecha-Lisiecka

3. Śląskie Targi Książki: Bonda, Miłoszewski, ks. Boniecki i prof. Bralczyk

Maria Olecha-Lisiecka

Spotkania z autorami, pisarzami i publicystami. Debaty i wymiana książek. 3. Śląskie Targi Książki odbędą się od 10 do 12 listopada w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Katarzyna Bonda, Zygmunt Miłoszewski, ks. Adam Boniecki, prof. Jerzy Bralczyk, Marta Fox, Jakub Żulczyk, Ewa Wachowicz i Robert Biedroń oraz kilkudziesięciu innych pisarzy, autorów i publicystów, będzie gośćmi 3. Śląskich Targów Książki.

Ta jedyna tego typu impreza w regionie i jedna z większych w Polsce, odbędzie się od 10 do 12 listopada w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Wstęp jest wolny. 3. Śląskie Targi Książki rozpoczną się w piątek, 10 listopada. Tego dnia oraz 11 listopada będą czynne od 10 do 18, zaś ostatniego dnia, 12 listopada - od 10 do 17. Podczas targów zaprezentuje się ponad 100 wystawców, będzie sporo spotkań z autorami, debat, rozmów i prelekcji.

Targi Książki w Katowicach: Poznaj zaproszonych gości
Targi Książki w Katowicach: Poznaj zaproszonych gości

- Targi książki są znakomitą okazją do bezpośredniego kontaktu z czytelnikami, możemy osobiście porozmawiać o książkach, doradzić czytelnikom, na co powinni zwrócić swoją uwagę - mówi Sonia Draga, prezes wydawnictw Sonia Draga i Debit.

Marcin Baniak, dyrektor Działu Promocji w Wydawnictwie Literackim, podkreśla, że w przypadku targów ważny jest aspekt handlowy (w końcu wydawcy sprzedają książki), ale jeszcze ważniejszy - aspekt promocyjny.

Pozostało jeszcze 61% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Maria Olecha-Lisiecka

Jestem dziennikarką i szefową Newsroomu Dziennika Zachodniego. Piszę o Śląsku, a szczególnie o Gliwicach i Zabrzu, ale także o Kościele, inwestycjach, drogach i... książkach. Robię też zdjęcia. Książki to moja wielka pasja od lat, dlatego w DZ mam program wideo o książkach Prolog. Lubię rozmawiać i słuchać ludzi, więc przeprowadzam wywiady, m.in. z pisarzami i pisarkami, a także z przedstawicielami Kościoła w Polsce. Jestem laureatką II nagrody w konkursie Silesia Press 2020, zostałam też wybrana Dziennikarką Roku 2017 DZ i Dziennikarką Multimedialną Roku 2010 DZ. Kocham góry i lato, słucham Iron Maiden. Uważam, że kobieca strona piłki, czyli futbol od kuchni, jest często ciekawsza od tego, co dzieje się na boisku. Relaksuję się czytając i gotując.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.