360Śląskie, czyli nowa akcja Dziennika Zachodniego [ZDJĘCIA 360, WIDEO]

Czytaj dalej
Fot. Lucyna Nenow
red.

360Śląskie, czyli nowa akcja Dziennika Zachodniego [ZDJĘCIA 360, WIDEO]

red.

W tym tygodniu wystartowała nowa akcja Dziennika Zachodniego - 360Śląskie. O co chodzi? Będziemy odwiedzać kolejne miasta województwa, spotykać się z Wami na rynkach, placach czy w galeriach handlowych. Rozmawiać i słuchać. A wszystkiemu towarzyszyć będzie wszystkowidząca kamera kręcąca w 360 stopniach. Pierwsze wizyty już za nami. Zobaczcie Katowice i Sosnowiec z zupełnie nowej perspektywy.

Odwiedziliśmy już Katowice i Sosnowiec. Przed nami kolejne miasta województwa, którym przyjrzymy się z zupełnie nowej perspektywy. W ramach akcji 360Śląskie reporterzy Dziennika Zachodniego będą spotykać się z mieszkańcami w popularnych miejscach w Waszych miejscowościach i rozmawiać. Słuchać o Waszych problemach i szukać rozwiązań czy może dowiadywać się o zaletach Waszych miast. Wszystko będziecie mogli śledzić na żywo na stronie www.dziennikzachodni.pl

Mieszkanie za czytanie

Ekipie DZ towarzyszyć będzie przy tym kamera nagrywająca w technologii 360 stopni. Dzięki temu będziecie mogli zobaczyć nasze miasta w zupełnie nowy sposób. Zresztą, zobaczcie sami:

Nasza ekipa na placu Szewczyka w Katowicach

Galeria Katowicka

Rynek w Katowicach

Widok z dachu Altusa

Kiepura w Sosnowcu

Trening Zagłębia Sosnowiec

Pod Żyletą w Sosnowcu

Widok z Żylety

360Śląskie w Katowicach:

red.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.