.

ACTIVE GREEN POWER - MONTAŻ FOTOWOLTAIKI

ACTIVE GREEN POWER - MONTAŻ FOTOWOLTAIKI
.

Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nas systemy solarne i panele fotowoltaiczne były trwałe, estetyczne i wyróżniały się wysoką efektywnością działania. Dlatego też oferujemy profesjonalną i kompleksową usługę montażu. Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie gwarantując mu:

Słowem, klienci, którzy decydują się na skorzystanie z naszych usług mogą mieć pewność, że instalacja wykonana w ich domu spełni wszystkie ich oczekiwania oraz będzie charakteryzowała się wysoką estetyką i bezawaryjnym działaniem.

DYSTRYBUCJA PANELI FOTOWOLTAICZNYCH

Zajmujemy się dystrybucją paneli fotowoltaicznych, które są w stanie odpowiedzieć na oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Doskonale zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, jak ważna jest niezawodność, efektywność działania oraz estetyka paneli i innych elementów instalacji fotowoltaicznych. Jednocześnie dbamy również o dobry stosunek jakości do ceny, troszcząc się o to, by inwestycja w czystą energię była dla naszych klientów jak najbardziej opłacalna.

Dlatego też zdecydowaliśmy się na współpracę z jednym z czołowych producentów, który zdobył już uznanie na międzynarodowych rynkach oferując nowoczesne, zaawansowane technologicznie rozwiązania z zakresu fotowoltaiki dla domów i przedsiębiorstw.

SERWIS PANELI FOTOWOLTAICZNYCH

Posiadamy zespół doświadczonych, wykwalifikowanych specjalistów, którzy są w stanie poradzić sobie z każdą usterką, awarią czy problemem.

Oferujemy wsparcie w naprawach instalacji fotowoltaicznych oraz wykonujemy regularne przeglądy, prace konserwacyjne oraz serwisowe. Dzięki temu klienci korzystający z naszej oferty mogą czuć się bezpiecznie i pewnie.

Dajemy gwarancję na oferowane przez nas wyroby a nasz zespół specjalistów udziela pomocy niezależnie od pory czy dnia tygodnia działając szybko i dokładnie. Dysponujemy odpowiednim sprzętem, narzędziami oraz częściami zamiennymi, które pozwalają nam poradzić się z każdym problemem.

Słowem, dbamy o to, by instalacje fotowoltaiczne w domach naszych klientów zawsze były w pełni sprawne i działały efektywnie.

Kotły Elektromagnetyczne C.O.

Troszcząc się o potrzeby naszych klientów rozszerzamy swoją ofertę o nowoczesne i innowacyjne rozwiązania pozwalające ogrzewać dom i wodę użytkową w ekologiczny i efektywny sposób. Jedną z naszych propozycji są piece elektromagnetyczne CO.

Pompy Ciepła

Pompy ciepła to nowoczesne urządzenia, w których następuje przepływ ciepła z obszaru o niższej temperaturze do miejsca o temperaturze wyższej. To rozwiązanie, które może pomóc nam w ekologicznym ogrzewaniu domu oraz wody użytkowej. Stanowi doskonałe wsparcie dla instalacji fotowoltaicznych.

Dlatego też, jedną z propozycji, którą mamy dla naszych klientów są pompy ciepła najwyższej jakości. Oferujemy szeroki wybór urządzeń w przystępnej, atrakcyjnej cenie, która pozwala na spore oszczędności.

ACTIVE GREEN POWER PAWEŁ WOŹNIAK

ul. Podmiejska 79, 98-100 Ostrów
Tel. 790 821 125
E-mail: [email protected]

https://activegreenpower.eu/

.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.