Aero Andrzej Truszkowski

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Aero Andrzej Truszkowski

Materiał informacyjny

Tu podaj tekst alternatywny

Naszą misją jest zapewnić Państwu jak najlepszy mikroklimat pomieszczeń, aby w zdrowiu oraz komforcie mogli Państwo cieszyć się przebywaniem w wybudowanym domu.

Niedostateczna wymiana powietrza może wywołać syndrom chorego budynku (SBS – ang. Sick Building Syndrome), czyli zespół dolegliwości występujących w określonym miejscu (np. w budynku, w którym się pracuje).

Przykre dolegliwości są związane przede wszystkim ze zbyt małym strumieniem powietrza zewnętrznego docierającego do pomieszczenia oraz z jego złą jakością. Źródłem zanieczyszczeń w pomieszczeniu mogą być organizmy żywe (np. produkty uboczne oddychania, pocenia się, grzyby, pleśnie), materiały budowlane i elementy wyposażenia wnętrz (np. rozpuszczalniki, impregnaty drewna, związki emitowane przez farby malarskie), systemy wentylacji i klimatyzacji (np. mikroorganizmy żyjące w nieczyszczonych przewodach wentylacyjnych), powietrze zewnętrzne (np. zanieczyszczenia chemiczne powietrza w dużych aglomeracjach miejskich) albo samo użytkowanie pomieszczeń (np. palenie tytoniu).

Światowa Organizacja Zdrowia już w 1984 r. informowała, iż syndrom SBS występuje aż w 30% nowych i odnawianych budynkach na świecie.

Objawy SBS:

Aero Andrzej Truszkowski

mgr inż. Andrzej Truszkowski – absolwent Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Śląskiej na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn w specjalności Energetyka cieplna i gazowa, chłodnictwo i eksploatacja samochodów. Certyfikowany przez UDT Instalator Pomp Ciepła oraz klimatyzacji, Autoryzowany Instalator wielu firm obecnych na polskim rynku z branży wentylacji oraz klimatyzacji.

Oferta:

rekuperacja – wykonujemy instalacje wentylacji mechanicznej wraz z projektem (również z pieczątkami do urzędów) w różnych systemach dostępnych na rynku m.in.:

klimatyzacja – wykonujemy instalacje klimatyzacji typu split oraz multi split wielu producentów dostępnych na polskim rynku

Pompy ciepła – montujemy pompy ciepła wielu producentów dostępnych na rynku

Wentylacja – wykonujemy instalacje wentylacyjne w różnych obiektach

GWC– gruntowy wymiennik ciepła

Projekty instalacji gazowej – wykonujemy projekty instalacji gazowych z pieczątkami koniecznymi do uzyskania pozwolenia na budowę

Doradztwo techniczne – ze względu na bardzo dużą wiedzę oraz olbrzymie doświadczenie zdobyte przez lata praktyki oferujemy bardzo szeroki zakres doradztwa związanego z przepływem ciepła zaczynając od chłodnictwa (chłodnictwo przemysłowe amoniakalne, chłodnictwo absorbcyjne oraz adsorpcyjne, układy wody lodowej, układy freonowe), chłodnie wentylatorowe, możliwości wykorzystania chłodu oraz ciepła odpadowego z procesów technologicznych na ogrzewaniu oraz redukcji strat związanych z ogrzewaniem budynku kończąc.

Tel. 889 819 557

[email protected]
www.rekuperacjabielsko.pl

ul. Magurki 40
34-312 Międzybrodzie Bialskie

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.