Rajmund Wełnic

Agenci CBA z „wizytą” w Urzędzie Miejskim w Barwicach

Zenon Maksalon zapewnia, że firmie, którą interesuje się CBA, nie umarzał żadnych należności Fot. Rajmund Wełnic Zenon Maksalon zapewnia, że firmie, którą interesuje się CBA, nie umarzał żadnych należności
Rajmund Wełnic

Centralne Biuro Antykorupcyjne prześwietla Urząd Miejski w Barwicach. Agenci CBA sprawdzają decyzje podatkowe, jakie podejmowano wobec jednej z firm z terenu gminy.

Temistokles Brodowski z biura prasowego Centralnego Biura Antykorupcyjnego powiedział Polskiej Agencji Prasowej, że kontrolę barwickiego urzędu prowadzą funkcjonariusze CBA ze Szczecina.

Prześwietlenie skończą już po wyborach

Kontrola ma się zakończyć do 6 listopada, choć może być przedłużona. Trudno powiedzieć, aby miało to przełożenie na wybory samorządowe (21 października, ewentualna druga tura 4 listopada), zwłaszcza, że obecny burmistrz Barwic Zenon Maskalon nie będzie się już ubiegał o reelekcję i odchodzi na emeryturę.

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Do redacji trafiłem niemal prosto po studiach. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Szczęśliwie żonaty z Martyną, jakżeby inaczej - mieszkanka Szczecinka. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.


Mieszkaniec Szczecinka od urodzenia, z tym miastem związany razem z rodziną na dobre i złe. Pisałem o Szczecinku i powiecie szczecineckim w Głosie Pomorza, a obecnie w Głosie Koszalińskim, naszym dodatku Głosie Szczecinka oraz na portalach gk24.pl i szczecinek.naszemiasto.pl Z wykształcenia i zamiłowania historyk, więc dzieje regionalne zajmują dużo miejsca w mojej działalności. Cenię sobie interakcje i współpracę z Czytelnikami, którzy współtworzą nasz portal. Piszę dla Nich, z Nimi i o Nich

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.