Andrzej Bober, badania mammograficzne... Sprawdź, co u nas słychać

Czytaj dalej
Fot. Lucyna Nenow/Polska Press
HAK, WAK

Andrzej Bober, badania mammograficzne... Sprawdź, co u nas słychać

HAK, WAK

Krótkie informacje z Zielonej Góry i Świebodzina.

Andrzej Bober przyjedzie z książką do Zielonej Góry

Kto pamięta „Listy o gospodarce” w telewizji? To właśnie gospodarz tego programu - red. Andrzej Bober będzie bohaterem czwartkowego spotkania w Sali Dębowej w Bibliotece Norwida w Zielonej Górze. Będzie promował własną książkę - „Zawodowiec”. A. Bober ma co opowiadać. Pił wino z marszałkiem Broz Tito. W „Życiu Warszawy” opisywał wielkie budowy socjalizmu. Był z wizytą u geniusza Karpat Nikolae Caucescu i widział, jak Edward Gierek pieli grządki. Balangował z „warszawką” w latach 60. W stanie wojennym pracował m.in. jako dostawca sztucznej biżuterii... Początek spotkania o 18.00. Wstęp wolny.

Tajemnicza Bokka zaczaruje Kawon w Zielonej Górze

W piątek w Piwnicy Kawon przy ul. Zamkowej w Zielonej Górze koncert da Bokka - jedna z najbardziej tajemniczych polskich grup. O trojgu zamaskowanych muzyków wiadomo tylko, że... być może są znani. Zespół ma na koncie płyty „Bokka” i „Don’t Kiss And Tell”. Początek o 19.30. Bilety: 30/40 zł.

Obiekt świętuje swój roczek z legendą

Klub Obiekt (ul. Kazimierza Wielkiego, przy kinie Newa w Zielonej Górze) świętuje w sobotę swoje pierwsze urodziny. Gwiazdą tanecznej nocy będzie żywa legenda muzyki elektronicznej - A Guy Called Gerald. W roli supportu - lokalni bohaterowie i Lyo25 - japoński DJ. Impreza startuje o 21.00. Wstęp: 15/20 zł.

Nie daj się rakowi. Idź na badania w Świebodzinie

Od 13 do 15 stycznia (środa - piątek) w godz. 9.00-16.00 mieszkanki Świebodzina będą mogły poddać się profilaktycznym badaniom mammo-graficznym. Panie skorzystają z porady specjalistów oraz będą mogły poddać się bezpłatnemu badaniu w specjalnym mammobusie, który zostanie ustawiony na parkingu supermarketu Intermarché. Badania skierowane są do kobiet w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie miały wykonywanej mammografii. Właśnie w tej grupie wiekowej obserwowana jest największa zachorowalność na raka sutka. Panie w pozostałych grupach wiekowych też będą mogły się przebadać, ale niestety za opłatą. Wyniesie ona 80 zł. Rejestrować można się telefonicznie pod numerami: 68 452 77 96 oraz 68 452 77 17.

HAK, WAK

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.