Andrzej Bober, badania mammograficzne... Sprawdź, co u nas słychać

Czytaj dalej
Fot. Lucyna Nenow/Polska Press
HAK, WAK

Andrzej Bober, badania mammograficzne... Sprawdź, co u nas słychać

HAK, WAK

Krótkie informacje z Zielonej Góry i Świebodzina.

Andrzej Bober przyjedzie z książką do Zielonej Góry

Kto pamięta „Listy o gospodarce” w telewizji? To właśnie gospodarz tego programu - red. Andrzej Bober będzie bohaterem czwartkowego spotkania w Sali Dębowej w Bibliotece Norwida w Zielonej Górze. Będzie promował własną książkę - „Zawodowiec”. A. Bober ma co opowiadać. Pił wino z marszałkiem Broz Tito. W „Życiu Warszawy” opisywał wielkie budowy socjalizmu. Był z wizytą u geniusza Karpat Nikolae Caucescu i widział, jak Edward Gierek pieli grządki. Balangował z „warszawką” w latach 60. W stanie wojennym pracował m.in. jako dostawca sztucznej biżuterii... Początek spotkania o 18.00. Wstęp wolny.

Tajemnicza Bokka zaczaruje Kawon w Zielonej Górze

W piątek w Piwnicy Kawon przy ul. Zamkowej w Zielonej Górze koncert da Bokka - jedna z najbardziej tajemniczych polskich grup. O trojgu zamaskowanych muzyków wiadomo tylko, że... być może są znani. Zespół ma na koncie płyty „Bokka” i „Don’t Kiss And Tell”. Początek o 19.30. Bilety: 30/40 zł.

Obiekt świętuje swój roczek z legendą

Klub Obiekt (ul. Kazimierza Wielkiego, przy kinie Newa w Zielonej Górze) świętuje w sobotę swoje pierwsze urodziny. Gwiazdą tanecznej nocy będzie żywa legenda muzyki elektronicznej - A Guy Called Gerald. W roli supportu - lokalni bohaterowie i Lyo25 - japoński DJ. Impreza startuje o 21.00. Wstęp: 15/20 zł.

Nie daj się rakowi. Idź na badania w Świebodzinie

Od 13 do 15 stycznia (środa - piątek) w godz. 9.00-16.00 mieszkanki Świebodzina będą mogły poddać się profilaktycznym badaniom mammo-graficznym. Panie skorzystają z porady specjalistów oraz będą mogły poddać się bezpłatnemu badaniu w specjalnym mammobusie, który zostanie ustawiony na parkingu supermarketu Intermarché. Badania skierowane są do kobiet w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie miały wykonywanej mammografii. Właśnie w tej grupie wiekowej obserwowana jest największa zachorowalność na raka sutka. Panie w pozostałych grupach wiekowych też będą mogły się przebadać, ale niestety za opłatą. Wyniesie ona 80 zł. Rejestrować można się telefonicznie pod numerami: 68 452 77 96 oraz 68 452 77 17.

HAK, WAK

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.