Aparat przyda mi się w trakcie wakacji

Czytaj dalej
Ola Szatan

Aparat przyda mi się w trakcie wakacji

Ola Szatan

W trzecim losowaniu nagród dodatkowych loterii „Mieszkanie za czytanie” jednym z laureatów nagród został Marcin Kołodziej z Rudy Śląskiej. Była to jego pierwsza wygrana.

Dwa tygodnie temu poznaliśmy laureatów lipcowego losowania nagród dodatkowych. Wśród nich znalazł się Marcin Kołodziej z Rudy Śląskiej, który wygrał aparat fotograficzny Panasonic.

- To była moja pierwsza wygrana - zdradził nasz laureat.

- W pierwszej chwili nie chciałem za bardzo w to uwierzyć. Wydawało mi się to niemożliwe, zresztą od razu dzwoniłem do redakcji z pytaniem czy to się naprawdę dzieje i wygrałem nagrodę. Po uzyskaniu potwierdzenia bardzo się ucieszyłem. To fajna sprawa zostać wylosowanym, mając świadomość, że tyle osób wysłało już swoje zgłoszenia z kuponami - podkreśla.

- Przygodę z „Dziennikiem Zachodnim” na dobre rozpocząłem, kiedy dowiedziałem się, że szykuje się loteria mieszkaniowa. Powiedzieli mi o niej moi rodzice. I gorąco zachęcali, by wziąć udział w loterii. Bym spróbował swoich sił. Posłuchałem ich grzecznie - stwierdził pan Marcin.

Zaczął regularnie wycinać kupony z kolejnych numerów „Dziennika Zachodniego”, kompletować je, a następnie wysyłać na adres redakcji. Główna nagroda, o które toczy się walka, było dla niego największym bodźcem, by zacząć grać, bo jak tłumaczy, nie posiada własnego mieszkania.

- To na pewno bardzo wartościowa nagroda, dla której warto się trochę natrudzić. A teraz jeszcze bardziej jestem zmobilizowany, by wycinać kolejne kupony. Bo wiem, że to działa. I ta loteria nie jest żadną ściemą- dodaje nasz laureat.

Na co dzień pan Marcin jest kierownikiem sprzedaży w salonie meblowym. A co zrobi z wygranym aparatem fotograficznym?

- Trafiła mi się idealna nagroda, bo mój dotychczasowy aparat fotograficzny się zepsuł. A teraz będzie okazja, by nowy sprzęt wykorzystać i sprawdzić jego możliwości m.in. podczas wakacji - dodaje z uśmiechem na twarzy.

To już czwarty miesiąc trwa nasza wyjątkowa loteria „Mieszkanie za czytanie”, w której mogą Państwo wygrać w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie. 15 ogromnych worków po brzegi wypełnionych zgłoszeniami z kuponami, które wysypaliśmy podczas ostatniego losowania świadczą, że loteria przypadła wielu do gustu.

Główna nagroda znajduje się w kamienicy przy ulicy Moniuszki 12. W dogodnym miejscu, w samym centrum Katowic, skąd blisko jest zarówno do środków komunikacji miejskiej, dworców (kolejowego i autobusowego), jak i do sklepów i galerii handlowych. Z myślą o przyszłych lokatorach nasze mieszkanie przeszło gruntowny remont i zostało „zrobione” niemal od samego początku. Wszystko jest efektem ciężkiej pracy ekipy remontowej Śląskich Kamienic, partnera loterii i fundatora nagrody głównej.

Powierzchnia mieszkania to 42,34 m kw. Jego łączna wartość wynosi niebagatelną sumę 230 tysięcy złotych.

Przypominamy jednak, że każdy ma szansę na to, aby znaleźć się wśród laureatów naszej loterii „Mieszkanie za czytanie” i każdy może do niej wciąż dołączyć. I w każdej chwili wejść do naszej gry.

Co zrobić? Mogą Państwo wykupić abonament naszego interaktywnego tygodnika Śląsk Plus (slaskplus.pl), wówczas otrzymają Państwo Karty Abonamentowe.

Drugą możliwością jest zamówienie prenumeraty naszej gazety, w której codziennie publikujemy loteryjne kupony, zestaw 12 uprawnia do udziału w loterii. Im zestawów więcej, tym szanse większe. Dodatkowo Prenumeratorzy raz w miesiącu otrzymują Dodatek Prenumeratora, a w nim dwie Karty Prenumeratora, każda z nich traktowana jest jak jeden zestaw kuponów.

Trzecia opcja to regularne kupowanie „Dziennika Zachodniego” i zbieranie kuponów. Warto jednak pamiętać, że zestaw musi się składać z 12 następujących po sobie kuponów (każdy z nich jest ponumerowany).

Tych z Państwa, którzy uzbierali już zestaw 12 kuponów zachęcamy, aby zrobili to czym prędzej. Wysyłając kupony, prosimy pamiętać o konieczności podpisania oświadczenia o pełnoletności i zapoznaniu się z regulaminem loterii. Regulamin jest dostępny w Biurze Loterii przy ul. Baczyńskiego 25A w Sosnowcu oraz na www.slaskplus.pl. Także pod tym adresem - slaskplus.pl - możecie śledzić przebieg loterii, znajdziecie tu zdjęcia naszych nagród dodatkowych, a także nagrody głównej. Najbliższe losowanie nagród dodatkowych czeka nas 10 sierpnia. Losowanie mieszkania odbędzie się w październiku. Warto o nie powalczyć!

Ola Szatan

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.