Arkadiusz Milik w Tychach WIDEO Zagraj w meczu charytatywnym z Milikiem z Ajaksu Amsterdam

Czytaj dalej
Fot. Paweł Relikowski
Jacek Sroka

Arkadiusz Milik w Tychach WIDEO Zagraj w meczu charytatywnym z Milikiem z Ajaksu Amsterdam

Jacek Sroka

Arkadiusz Milik 23 grudnia wystąpi w Tychach w meczu charytatywnym. Możesz zagrać w jednej drużynie z reprezentantem Polski. Licytacja trwa.

Arkadiusz Milik 21 grudnia rozegra ostatni w tym roku ligowy mecz w barwach Ajaksu Amsterdam, a dzień później wraca do Polski. Przy okazji pobytu na Śląsku reprezentant Polski zgodził się wystąpić w meczu charytatywnym, który odbędzie się w hali sportowej w Tychach 23 grudnia o godz. 19. Cały dochód z tej imprezy zostanie przeznaczony na leczenie 3-miesięcznej Julii Grobel z Tychów, którą czeka operacja serca.

- O Julce i jej chorobie dowiedziałem sięod mojego brata Łukasza. Nie wahałem się ani chwili i tuż przed świętami Bożego Narodzenia z chęcią zagram w meczu w Tychach - powiedział Arkadiusz Milik.

Pochodzący z Tychów reprezentant Polski wystąpi w meczu pierwszoligowej drużyny futsalu GKS Tychy z amatorską ekipą Piwkarzyki Tychy. Każdy może zagrać razem z gwiazdą kadry narodowej.

Licytacja miejsca w jego zespole trwa na Allegro.

ZOBACZ
GRA Z ARKIEM MILIKIEM NA MECZU CHARYTATYWNYM
.

Milik zdecydował się przeznaczyć na pomoc dla Julii także swoje dwie koszulki z Ajaksu i reprezentacji Polski z autografami. Na licytację trafią również bokserskie rękawice Tomasza Adamka z autografem. W trakcie spotkania prowadzona będzie sprzedaż biletów-cegiełek, a dodatkową atrakcją mającą zachęcić kibiców do przyjścia do hali będzie występ kapeli Gitlof.

- Koszt operacji serca naszej córeczki to 150 tys. zł i można ją przeprowadzic tylko w Niemczech. Nie stać nas na taki wydatek, dlatego każda pomoc się dla nas liczy - stwierdziła Beata Grobel, mama małej Julki.


*Najpiękniej oświetlone miasto na święta. Które? ZOBACZ TUTAJ
*Zboczeniec z Częstochowy nieuchwytny. Goni, straszy i chce gwałcić [PORTRET PAMIĘCIOWY]
*Napad na Club 80 w Siemianowicach. Bandyci zdemolowali lokal
*Prezent na Święta Bożego Narodzenia: Najfajniejszy prezent na święta TOP 10 PREZENTÓW
*Śląsk Plus - pierwsza rejestracja za darmo. Zobacz nowy interaktywny tygodnik o Śląsku

Jacek Sroka

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.