Małgorzata Pieczyńska

Babcie i dziadkowie są super. Plebiscyt rozstrzygnięty!

Oto Babcie i Dziadkowie na medal: (od lewej) Łucja Droż, Mieczysław Torzecki z wnuczką Milenką, Artur Szczepański - redaktor naczelny „Expressu”, Feliks Fot. Wojciech Arkuszewicz Oto Babcie i Dziadkowie na medal: (od lewej) Łucja Droż, Mieczysław Torzecki z wnuczką Milenką, Artur Szczepański - redaktor naczelny „Expressu”, Feliks Gembala, Beata Jarocha i Jolanta Korzeb. Nieobecny był Lech Korzeb
Małgorzata Pieczyńska

Swoje wnuki kochają nad życie. Dla nich gotowi są skoczyć w ogień. Wczoraj uhonorowaliśmy laureatów plebiscytu „Najlepsi Babcia i Dziadek na świecie”.

To było wyjątkowo sympatyczne spotkanie. A że babciom i dziadkom towarzyszyli bliscy, więc tematów do rozmów nie brakowało. Jak już wcześniej informowaliśmy, zwycięzcami naszego internetowego plebiscytu zostali Beata Jarocha z Kruszyna i Feliks Gembala z Bydgoszczy. Ich wspólne zdjęcie ozdobiło okładkę „Expressu Bydgoskiego” 20 stycznia, czyli w przededniu święta babć i dziadków. Wczoraj oboje wraz z pozostałymi laureatami gościli w naszej redakcji i z rąk Artura Szczepańskiego, redaktora naczelnego „Expressu”, odebrali gratulacje oraz nagrody.

Przeczytaj dalszą część artykułu

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Małgorzata Pieczyńska

Moją przygodę z dziennikarstwem zaczęłam od pracy w dziale sportowym. Do dziś moją najbardziej ulubioną dyscypliną sportu jest siatkówka. W "Expressie" pracuję od 2007 roku. Obecnie zajmuję się głównie edukacją. Bardzo cenię sobie bezpośredni kontakt z uczniami i nauczycielami. Piszę też o seniorach, służbie zdrowia i innych tematach społecznych. Ten zawód wciąż daje mi dużo satysfakcji, zwłaszcza, gdy udaje się komuś pomóc. W tej pracy każdy dzień jest inny, zaskakujący, bo życie często lubi nas zaskakiwać.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.