Rajmund Wełnic

Bardzo drogo może kosztować budowa sieci nowych przystanków autobusowych

Bardzo drogo może kosztować budowa sieci nowych przystanków autobusowych
Rajmund Wełnic

Bardzo drogo może kosztować Szczecinek budowa sieci nowych przystanków autobusowych. Do tego dojdą jeszcze wydatki związane ze stacjami wypożyczalni rowerów miejskich.

Jak już informowaliśmy, Szczecinek chce - wraz z wymianą taboru autobusów na pojazdy elektryczne - dokonać istnej rewolucji przystankowej. Na terenie miasta ma się pojawić 26 nowych przystanków, choć to słowo nie oddaje w pełni kilku funkcji, jakie mają one pełnić. Wraz z nowoczesnymi wiatami mają być bowiem zintegrowane stojaki miejskiej wypożyczalni rowerów i system informacji pasażerskiej podający m.in.

Pozostało jeszcze 75% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Do redacji trafiłem niemal prosto po studiach. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Szczęśliwie żonaty z Martyną, jakżeby inaczej - mieszkanka Szczecinka. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.


Mieszkaniec Szczecinka od urodzenia, z tym miastem związany razem z rodziną na dobre i złe. Pisałem o Szczecinku i powiecie szczecineckim w Głosie Pomorza, a obecnie w Głosie Koszalińskim, naszym dodatku Głosie Szczecinka oraz na portalach gk24.pl i szczecinek.naszemiasto.pl Z wykształcenia i zamiłowania historyk, więc dzieje regionalne zajmują dużo miejsca w mojej działalności. Cenię sobie interakcje i współpracę z Czytelnikami, którzy współtworzą nasz portal. Piszę dla Nich, z Nimi i o Nich

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.