Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Będą szukać na mnie haków i szkalować, ale nie martwię się...

Czytaj dalej
Fot. Dariusz Piekarczyk
Marcin Darda

Będą szukać na mnie haków i szkalować, ale nie martwię się...

Marcin Darda

Jestem lojalny wobec wyborców i programu PiS. To jest prawdziwa lojalność, bo lojalnością nie jest z pewnością kolesiostwo - mówi poseł Łukasz Rzepecki, ostatnio zawieszony w prawach członka PiS

Jeszcze dobrze nie zaczął, a już skończył... Podoba się Panu taki cytat?

Cóż mogę powiedzieć... Zostałem wybrany dwa lata temu na posła dzięki swoim wyborcom i dotąd chyba ich nie zawiodłem.

Ale wśród Pańskich wyborców są też wyborcy Jarosława Kaczyńskiego. Wezwaniem go do odejścia na emeryturę chyba się Pan ośmieszył, bo to już nie jest to samo, co apel do PiS o wycofanie projektu „paliwo plus” czy popieranie wet prezydenta wbrew PiS...

Pan prezes Jarosław Kaczyński 7 marca 2013 roku na mównicy sejmowej, podczas debaty na temat wotum nieufności wobec rządu Donalda Tuska, powiedział, że każdy poseł ma wolny mandat, ma służyć Polsce, a nie tylko jakiejś opcji politycznej. Ja się z tymi słowami w pełni zgadzam, realizuję wolny mandat i obietnice, z którymi szedłem do wyborów. Dla mnie najważniejsze jest słowo dane wyborcy, ale też nigdy nie zagłosowałem przeciw programowi PiS ani przeciw statutowi mojej partii. Tak było na przykład w sprawie ustawy paliwowej. Cieszę się, że nie została przyjęta, a byłem jej przeciwny, bo jestem przeciwny podnoszeniu podatków. To jest zapisane w programie PiS, podobnie jak to, że jesteśmy za zniesieniem immunitetów formalnych parlamentarzystom.

Tak, ale odsyłanie Kaczyńskiego na emeryturę to jazda na czołowe zderzenie, z którego cało się nie wychodzi, prośba o wyrzucenie z PiS. Jaki jest zatem Pański plan na czas po wyrzuceniu z PiS?

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Marcin Darda

Komentarze

1
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Gdyby nie immunitet to pewnie służyjewki rządu (np. Policja, CBA) by powystrzeliwały posłów partii opozycyjnych. Immunitet jest właśnie po to, by ochronić posłów opozycji przed restrykcjami ze strony służb podległych rządowi. Immunitet powinien bezwzględnie chronić posłów, senatorów przed działaniami Policji, ale nie powinien wyłączać odpowiedzialności przed sądami (sądy powinny być niezawisłe, niezależne od rządu, w szczególności od premiera). Lepiej by premier nie miał immunitetu i za bule co trafiał do aresztu.

plus.dziennikzachodni.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2018 Polska Press Sp. z o.o.