Mariusz Parkitny

Będzie sekcja zwłok polskiego marynarza

Będzie sekcja zwłok polskiego marynarza
Mariusz Parkitny

W ciągu kilku dni do Szczecina zostanie przewiezione ciało marynarza ze Świnoujścia, którzy zginął podczas ćwiczeń w szwedzkim porcie

- Wszczęto śledztwo pod kątem nieumyślnego spowodowania śmierci. To wstępna kwalifikacja. Więcej odpowiedzi może przynieść sekcja zwłok. W najbliższych dniach ciało marynarza zostanie przetransportowane ze Szwecji - mówi prok. mjr Rafał Fiertek, zastępca Prokuratora Okręgowego do Spraw Wojskowych w Poznaniu.

Pozostało jeszcze 72% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Mariusz Parkitny

Jestem dziennikarzem od ponad dwóch dekad. Piszę do Głosu Szczecińskiego, Naszego Miasta Szczecin, Trendy, portali www.gs24.pl, szczecin.naszemiasto.pl.


Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Dlatego w pracy zajmuję się najczęściej sprawami wymiaru sprawiedliwości: relacjami z procesów, opisywaniem śledztw. Interesują mnie też sprawy Szczecina. Czasem przyglądam się też naszej polityce, która potrafi przyprawić o ból głowy.


Znajdziecie mnie też bardziej prywatnie na Facebooku https://www.facebook.com/mariusz.parkitny.75 Twitterze https://twitter.com/ParkitnyMariusz i Instagramie https://www.instagram.com/parkitnymariusz/?hl=pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.