Beskidy. Przegląd największych hitów zimowego sezonu [ZDJĘCIA]

Czytaj dalej
Jacek Drost

Beskidy. Przegląd największych hitów zimowego sezonu [ZDJĘCIA]

Jacek Drost

Beskidy. Przegląd największych hitów zimowego sezonu. Atrakcje wybrał red. JACEK DROST. Jako człowiek mieszkający w Beskidach ma nadzieję, że przypadną Państwu do gustu. Sam zamierza wybrać się na lodowy tor kartingowy

Zima już jest. Miłośnicy tej pory roku z zadowolenia zacierają ręce. Mają powody, bo górale zapowiadają, że w Beskidach ze śniegiem nie powinno być problemu, tak samo jak z atrakcjami. A tych przybywa z roku na rok. Nic dziwnego - po prostu z każdym sezonem stajemy się coraz bardziej wymagający i wybredni.

To już nie są czasy, że zadowolimy się byle jakim stokiem ledwo pokrytym śniegiem, spacerkiem głównym deptakiem w Szczyrku czy Wiśle (to oczywiście też praktykujemy, ale traktujemy to jako przerywnik) czy podrobionym oscypkiem. Przyjeżdżając w Beskidy chcemy przyjemnie i pożytecznie spędzić czas wolny, porobić sobie selfie w miejscach i podczas zajęć, które zachwycą znajomych, mieć niezapomniane wspomnienia. Beskidzcy gestorzy infrastruktury turystycznej dwoją się i troją, by sprostać naszym oczekiwaniom. Czy im się to udaje? Wierzą, że tak! Oto jakie hity szykują na tą zimę.

Jacek Drost

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.