Beskidy. Przegląd największych hitów zimowego sezonu [ZDJĘCIA]

Czytaj dalej
Jacek Drost

Beskidy. Przegląd największych hitów zimowego sezonu [ZDJĘCIA]

Jacek Drost

Beskidy. Przegląd największych hitów zimowego sezonu. Atrakcje wybrał red. JACEK DROST. Jako człowiek mieszkający w Beskidach ma nadzieję, że przypadną Państwu do gustu. Sam zamierza wybrać się na lodowy tor kartingowy

Zima już jest. Miłośnicy tej pory roku z zadowolenia zacierają ręce. Mają powody, bo górale zapowiadają, że w Beskidach ze śniegiem nie powinno być problemu, tak samo jak z atrakcjami. A tych przybywa z roku na rok. Nic dziwnego - po prostu z każdym sezonem stajemy się coraz bardziej wymagający i wybredni.

To już nie są czasy, że zadowolimy się byle jakim stokiem ledwo pokrytym śniegiem, spacerkiem głównym deptakiem w Szczyrku czy Wiśle (to oczywiście też praktykujemy, ale traktujemy to jako przerywnik) czy podrobionym oscypkiem. Przyjeżdżając w Beskidy chcemy przyjemnie i pożytecznie spędzić czas wolny, porobić sobie selfie w miejscach i podczas zajęć, które zachwycą znajomych, mieć niezapomniane wspomnienia. Beskidzcy gestorzy infrastruktury turystycznej dwoją się i troją, by sprostać naszym oczekiwaniom. Czy im się to udaje? Wierzą, że tak! Oto jakie hity szykują na tą zimę.

Jacek Drost

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.