Bezpieczeństwo nie tylko dla przemysłu

Czytaj dalej
Materiał informacyjny Dla-Przemyslu.pl

Bezpieczeństwo nie tylko dla przemysłu

Materiał informacyjny Dla-Przemyslu.pl

W 2020 roku według danych Głównego Urzędu Statystycznego w wypadkach przy pracy zostało poszkodowanych ponad 62 tys. osób . Najwięcej zdarzeń miało miejsce w przedsiębiorstwach z sekcji przetwórstwo przemysłowe. Poprawę bezpieczeństwa i higieny pracy umożliwiają odpowiednie zabezpieczenia oraz oznaczenia. Dla-Przemyslu.pl na co dzień dba, aby produkty BHP docierały do firm na terenie Polski i Europy.

Zabezpieczenia stalowe

Dla-Przemyslu.pl projektuje i produkuje stalowe zabezpieczenia według preferencji Klienta, tak aby każdy miał możliwość odpowiednio wyposażyć swoje przedsiębiorstwo w niezbędne artykuły. Dodatkowo posiada w swojej ofercie usługę profesjonalnego montażu. Odbojnice stalowe to trwały i niezawodny sposób na poprawienie warunków bezpieczeństwa. Produkty można zauważyć na terenie wielu zakładów przemysłowych:

Bezpieczeństwo nie tylko dla przemysłu

Dla-Przemyslu.pl dba o ciągłe poszerzanie swojej oferty produktowej. Popularność zyskują odbojnice energochłonne z tworzywa sztucznego, które znajdą zastosowanie w branży spożywczej. Odbojnice stalowe przemysłowe wyróżniają się największą trwałością, można je stosować w każdym środowisku pracy.

Bezpieczeństwo nie tylko dla przemysłu

Bezpieczeństwo nie tylko dla przemysłu

Dbanie o bezpieczeństwo może być łatwe i przyjemne! Produkty szybkiego zastosowania takie jak: taśmy oznaczeniowe, farby znakujące, narożniki piankowe, dostępne w Dla-Przemyslu.pl, efektywnie zmniejszają ryzyko wystąpienia wypadków. Profile elastyczne energochłonne pozwalają uniknąć uszkodzeń ciała, zabezpieczenia oznaczają m.in. przejścia, regały, maszyny i inne wystające elementy. Taśmy oraz farby wydzielają natomiast strefy ruchu, miejsca składowania. Prawidłowe oznakowanie w zakładach produkcyjnych i magazynach jest niezwykle ważne ze względu na konieczność oraz potrzebę przestrzegania przepisów BHP. Odpowiednio dobrane rozwiązania wpłyną dodatkowo na wypracowanie schematów, dobrych nawyków bezpieczeństwa wśród pracowników.

Bezpieczeństwo nie tylko dla przemysłu

Realizacje na terenie Wrocławia

Dla-Przemyslu.pl świadczy swoje usługi również lokalnie. Wiele produktów można zobaczyć na wrocławskich ulicach i parkingach, przykład stanowią stalowe wygrodzenia. Dbamy o bezpieczeństwo pieszych poprzez montaż elementów małej architektury: bariery wygrodzeniowe oraz słupki miejskie.

Bezpieczeństwo nie tylko dla przemysłu

Spełnianie swojej misji!

Dla-Przemyslu.pl zajmuje się profesjonalnym doradztwem, ułatwia przestrzeganie procedur BHP na terenie zakładów przemysłowych. Zapewnia pracownikom wielu firm poczucie komfortu, a pracodawcom możliwość prawidłowego dbania o swoich podwładnych. To realny wpływ na polepszanie warunków korzystania z hal przemysłowych, magazynów, przystanków, parkingów. Zapraszamy do współpracy! Strona internetowa sklepu: www.dla-przemyslu.pl

Materiał informacyjny Dla-Przemyslu.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.