Łukasz Klimaniec

Bielsko-Biała. Lodowisko na placu Wojska Polskiego zabrało część parkingu. Mieszkańcy się skarżą

Obiekt zajął połowę dotychczasowego parkingu na pl. Wojska Polskiego Fot. FOT. Łukasz Klimaniec Obiekt zajął połowę dotychczasowego parkingu na pl. Wojska Polskiego
Łukasz Klimaniec

Zamknięcie części parkingu na bielskim placu Wojska Polskiego na rzecz lodowiska utrudnia życie mieszkańcom okolicy i działającym tu przedsiębiorcom. Petycja w tej sprawie trafiła do prezydenta miasta.

Lodowisko na placu Wojska Polskiego w Bielsku-Białej zostało uruchomione po raz pierwszy w tym miejscu 6 grudnia 2019 r. Na części placu, na której wcześniej parkowały samochody, znalazła się ślizgawka o wymiarach 22,5 na 44 m. Według władz miasta, miał to być prezent dla wszystkich, którzy lubią jeździć na łyżwach - ślizgawka jest bowiem darmo-wa, wystarczy mieć swoje łyż-wy, wejść i jeździć.

Takie rozwiązanie miało być sposobem na ożywienie tej części miasta i ul. 11 Listopada, przy której znajduje się plac Wojska Polskiego.

Zamknięcie części parkingu na placu Wojska Polskiego w Bielsku-Białej na rzecz lodowiska utrudnia życie mieszkańcom okolicy i działającym tu przedsiębiorcom. Petycja w tej sprawie trafiła do prezydenta miasta.

Pozostało jeszcze 70% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Łukasz Klimaniec

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.