Materiał informacyjny

Biuro KONKRET Nieruchomości Justyna Klocek

Biuro KONKRET Nieruchomości Justyna Klocek
Materiał informacyjny

Biuro KONKRET Nieruchomości Justyna Klocek to rzetelna, licencjonowana Agencja Nieruchomości działająca na rynku lokalnym (Bytom i okolice), która przy całym profesjonalizmie i solidności wykonywanej pracy potrafi zachować nacechowany szacunkiem, przyjazny stosunek do swoich Klientów.

Justyna Klocek na temat działalności biura:
Ambicją naszego biura jest kompleksowa obsługa naszych Klientów w celu zaspokojenia ich potrzeb związanych ze sprzedażą, wynajmem nieruchomości. Ponadto staramy się bezpiecznie i komfortowo przeprowadzić Klienta przez całą procedurę asystując mu na każdym etapie transakcji. Sprawy formalne są po naszej stronie. W zakresie ofert nieruchomości bardzo ważna jest dla nas jakość obsługi, nie ilość.

Posiadamy oferty WYŁĄCZNIE z poleceń. Skupujemy także mieszkania zadłużone i pilne na sprzedaż. Jeśli zależy komuś na szybkiej sprzedaży swojej nieruchomości wystarczy zadzwonić do nas, by umówić się i uzgodnić warunki transakcji. Służymy także pomocą w zakresie uzyskania odpowiedniego kredytu hipotecznego. Bezpłatnie (w ramach usługi pośrednictwa).

Co nas wyróżnia: nie przyjmujemy żadnych opłat wstępnych. Jesteśmy z Państwem do końca transakcji, łącznie z chwilą wydania nieruchomości. Pracujemy od poniedziałku do soboty. Nie stanowią dla nas problemu zadłużone nieruchomości. Reprezentujemy Klientów w relacjach z komornikami i innymi wierzycielami.

Posiadamy licencję nr: 22742 nadaną przez PFRN oraz aktualne ubezpieczenie OC (PZU) z tytułu wykonywania czynności w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Chcąc permanentnie rozwijać się i uaktualniać wiedzę, jesteśmy w stałym kontakcie z BCK- Stowarzyszeniem Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, które organizuje dla nas praktyczne szkolenia.

Zapraszamy do współpracy

Justyna Klocek
ul. Moniuszki 20/213,
41-902 Bytom
516 971 044
konkret.bytom@interia.pl

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.