Brązowa jesień i medale

Czytaj dalej
Fot. Marcin Łada
Marcin Łada

Brązowa jesień i medale

Marcin Łada

Od piątku jesień, która dla Falubazu Zielona Góra będzie miała odcień brązu. Tylko kataklizm może pozbawić naszych trzeciego miejsca w ekstralidze, bo Sparta raczej nie da rady

Wymiar sportowy jest jasny i klarowny. Ekantor.pl Falubaz musi obronić sześć punktów przewagi (w pierwszym meczu było 48:42) i przyjąć brązowe medale za trudny i najeżony rafami sezon. Goście z Betardu Sparty Wrocław będą nam chcieli zepsuć święto i zakończenie sezonu, które zapowiada się wyjątkowo smakowicie.

Bramy zostaną otwarte o 14.30 i zdecydowanie warto przyjść na stadion znacznie wcześniej. Organizatorzy zadbali o szereg atrakcji pozasportowych. Kumulacja przyjemności czeka na gości „Strefy Falubaziaka”. Dla zorganizowanych dorosłych kibiców będzie pojedynek na największej na świecie grze planszowej. W miniturnieju udział wezmą cztery czteroosobowe drużyny, które jako pierwsze zgłoszą się do organizatorów. Na wszystkich uczestników czekają atrakcyjne nagrody. Najwięcej atrakcji czeka oczywiście najmłodszych. Nie zabraknie więc malowania twarzy, żużlowych kolorowanek czy tworzenia szalików. W „Strefie” rozdawane będą także żółto-biało-zielone balony oraz lody od firmy Nordis. Przed meczem odbędzie się także finał konkursu plastycznego na projekt falubazowej koszulki. Zaprezentowane zostaną wybrane projekty, a spóźnialscy będą mieli ostatnia szansę na dołączenie do zabawy i stworzenie swojego projektu.

Na tym nie koniec. O 14.30 rozpocznie się koncert zespołu Bezsensu. To tegoroczne objawienie rockowej sceny muzycznej nie tylko w regionie, ale także w skali kraju. Czterech kreatywnych artystów, którzy do swojej muzyki wprowadzają swoistą mieszankę dźwięków alternatywnego rocka z dodatkiem unikalnego wokalu Krzysztofa Garbaciaka. To zespół ludzi, którzy dla muzyki i stworzenia czegoś dobrego potrafi wyjechać do leśniczówki nagrywając w pełnym skupieniu nowe kawałki. W tym roku znaleźli się w pierwszej trójce Hej Festu - gdzie stanęli na scenie obok największych polskich artystów.

O 15.00 zatańczy Tabasco Break Rebels. Grupa energicznych tancerzy, znanych mieszkańcom przede wszystkim z telewizyjnego talent show, w którym dotarli do półfinału, oraz z winobraniowych występów. Ich show prezentuje nie tylko taniec break dance, ale też inne elementy kultury hip hop, jak freestyle czy beatbox. Od kilku miesięcy prowadzą szkołę tańca, w której swoje umiejętności przekazują najmłodszym.

Bilety, ceny: 45 - normalny i 35 zł - ulgowy (sektory K1 - K10, B - G, H1 - H3); 55 i 45 (sektory I - J, A1 - A2), 200 - VIP, 10 - dziecięcy na wszystkie sektory. Rodzinne tylko na sektor C: dorosły + dziecko - 46 zł, dorosły + 2 dzieci - 47, dorosły + 3 dzieci - 48, dorosły + 4 dzieci - 49, dorosły + 5 dzieci - 50, 2 dorosłych + dziecko - 81, 2 dorosłych + 2 dzieci - 82, 2 dorosłych + 3 dzieci - 83, 2 dorosłych + 4 dzieci - 84. Posiadacze karnetów kupują bilety o 10 zł taniej.

Punkty sprzedaży: serwis internetowy www.biletynafalubaz.pl oraz stacjonarne (w Zielonej Górze) sklepy kibica w Focus Mall oraz Auchan, biuro podróży Odkrywca przy Podgórnej, sklepy Intermarche, sklep Seven przy ul. Chopina; (Nowa Sól) Park Krasnala; (Żary) sklep AS przy Podchorążych; (Świebodzin) sklep Spar na Osiedlu Łużyckim; (Szprotawa) punkt NC+ w galerii Turkus.

Awizowane składy

Sędziuje Wojciech Grodzki (Opole). Początek o 16.00. Transmisja w nSport+ oraz relacja tekstowa w naszym serwisie www.gazetalubuska.pl

Marcin Łada

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.