Andrzej Galczak

Budżet obywatelski Włocławka. Klamka zapadła. Czekamy na ogłoszenie wyników głosowania

Jedną ze zwycięskich propozycji budżetu obywatelskiego była Wymiana ogrodzenia i modernizacja placu zabaw przy Przedszkolu Publicznym nr 14 Fot. Andrzej Galczak Jedną ze zwycięskich propozycji budżetu obywatelskiego była Wymiana ogrodzenia i modernizacja placu zabaw przy Przedszkolu Publicznym nr 14
Andrzej Galczak

Na co przeznaczone zostaną pieniądze z wydzielonej puli budżetu publicznego na 2019 r? Dowiemy się pod koniec miesiąca, kiedy ogłoszone zostaną wyniki głosowania.

Kolejny krok prowadzący do wyłonienia projektów zgłoszonych w ramach budżetu obywatelskiego na 2019 r. został zrobiony. 7 września zakończyło się głosowanie, dzięki któremu wyłonione zostaną propozycje do realizacji w przyszłym roku.

- Jesteśmy mile zaskoczeni dużą frekwencją w tej edycji - mówi Bartłomiej Kucharczyk, kierownik referatu komunikacji społecznej w urzędzie miasta. - Prawie dwa razy więcej włocławian niż w ubiegłym roku oddało swoje głosy drogą elektroniczną. Jesteśmy w trakcie liczenia, ale szacuję, że oddano kilkanaście tysięcy głosów na zgłoszone wcześniej przez mieszkańców propozycje. Warto też dodać, że bardzo spodobała się mieszkańcom akcja promocyjna, w której pokazywaliśmy indywidualne spoty. Zwycięskie propozycje poznamy pod koniec września.

Więcej szczegółów - w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 69% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Andrzej Galczak

W Gazecie Pomorskiej pracuję od 1999 r.. Wcześniej byłem rzecznikiem prasowym dużej włocławskiej firmy. Najczęściej zajmuję się materiałami interwencyjnymi. Lubię góry, bieganie i terenową jazdę rowerem.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.