Bytom

Bytom

Także Bytom przygotował wiele atrakcji dla mieszkańców, którzy spędzą tegoroczne ferie w mieście. Jak co roku znajdą coś dla siebie zarówno miłośnicy sztuki, jak i entuzjaści nauk ścisłych, bądź sportu.

Warto zapoznać się z imprezami, które przygotowuje Miejska Biblioteka Publiczna. Zajęcia dla młodych czytelników odbędą się w gmachu głównym przy pl.Sobieskiego (30 stycznia i 6 lutego  12.00 - 13.30) oraz w filiach na terenie całego miasta. Więcej informacji na: 
www.biblioteka.bytom.pl/index.php/8-glowna/251-ferie-zimowe-2018.

Dla entuzjastów sportu swoje drzwi otwiera Ośrodek Sportu i Rekreacji. W programie zimowisk, znalazły się m.in. treningi na kortach tenisowych, zajęcia ogólnorozwojowe z trenerami boksu i MMA Fight Club Bytom. W czasie ferii dzieci i młodzież szkolna będzie mogła skorzystać z promocyjnej ceny biletu na basen (2 zł). Jak co roku na fanów jazdy na łyżwach czekają ślizgawki na lodowisku sztucznym przy ul. Pułaskiego. Z kolei na sezonowym lodowisku przy pl. Sobieskiego okazaniem legitymacji szkolnej od 9.00 do 15.00 będzie można jeździć za darmo

• Poniedziałki z tenisem ziemnym na kortach Górnika Bytom (godz. 9:00 – 11:00)
• Zajęcia ogólnorozwojowe z trenerami MMA Fight Club Bytom (II tydzień ferii zimowych, 9:30 – 11:00 w Sali ćwiczeniowej FC Bytom na pływalni krytej)
• Zajęcia ogólnorozwojowe z trenerami boksu UKS MOSM Bytom (II tydzień ferii zimowych, hala OSiR przy ul. Strzelców Bytomskich, od poniedziałku do piątku 12:30-14.00)
• Zajęcia z podstaw koszykówki z trenerami UKS MOSM Bytom, wtorki 9-11 (Hala Na Skarpie)
• Promocyjna cena biletu na pływalnie krytą dla dzieci i młodzieży szkolnej (w całym okresie ferii zimowych od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 10:00 wstęp za 2 zł)
• Zwiększona częstotliwość ślizgawek na lodowisku sztucznym OSiR przy ul. Pułaskiego
• Darmowy wstęp na lodowisko sezonowe na placu Sobieskiego dla dzieci i młodzieży szkolnej w całym okresie ferii zimowych w godzinach 9:00 – 15:00 (za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej)
• „Feriend” – impreza kończąca ferie zimowe na lodowisku sezonowym na placu Sobieskiego 

Jak co roku w czasie ferii w hali na Skarpie organizowane są bezpłatne zajęcia otwarte dla zainteresowanych szermierką. Treningi będą się odbywać w poniedziałki i czwartki od 17.00 do 19.00. Na miejscu będzie możliwość wypożyczenia specjalistycznego sprzętu szermierczego.

Dla małych kinomaniaków ofertę przygotował nie tylko Becek, ale też Dziecięcy Klub Wideo Cypisek przy ul. Wrocławskiej 76/2. W soboty, 3 i 10 lutego na dzieci od 7do 12 lat czekają seanse filmowe, a po nich zabawy z nagrodami. Wszystkie zajęcia są bezpłatne i nie wymagają wcześniejszych zapisów.

Więcej szczegółów na stronie internetowej miasta.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.