Bytomianka walczy o przetrwanie na bezludnej wyspie. W reality show

Czytaj dalej
Fot. Fot. Paweł Szałankiewicz
Paweł Szałankiewicz

Bytomianka walczy o przetrwanie na bezludnej wyspie. W reality show

Paweł Szałankiewicz

Karolina Grychnik z Bytomia znalazła się wśród 16 uczestników programu reality show Polsatu „Wyspa przetrwania”. Start miała bardzo udany, bo już po pierwszym odcinku jest liderką drużyny żółtych.

Żywiołowa, uśmiechnięta, z głową pełną pomysłów - tak w skrócie można opisać Karolinę Grychnik , która bierze udział w programie typu reality show „Wyspa przetrwania”. Bytomianka została wybrana spośród kilku tysięcy nadesłanych zgłoszeń.

- Do programu zgłosiłam się praktycznie przez przypadek. Ogłoszenie o castingu wysłał mi przez Facebooka mój kolega. Od razu rzuciło mi się w oczy hasło, że można spędzić kilka tygodni na jednej z bezludnych wysp Australii i Oceanii i to mnie najbardziej zachęciło - opowiada Karolina.

Bytomianka walczy o przetrwanie na bezludnej wyspie. W reality show
Fot. Facebook/Karolina "Gryfna" Grychnik

Jak przyznaje, najtrudniej udział w programie było ukryć przed najbliższymi i przyjaciółmi, ponieważ musiała się wyłączyć ze świata na sześć tygodni, a jak sama o sobie mówi, znana jest z tego, że jest gadułą, a tu nie miała nawet jak pisnąć choć jednego słówka. - I przyznaję, że było bardzo ciężko to utrzymać w tajemnicy. Nagle musiałam zniknąć z życia towarzyskiego, z pracy, a problemem było jak wyjaśnić moją nieobecność. Do tego na czas kręcenia programu nie było ze mną żadnego kontaktu. Telefony zostały nam odebrane już na lotnisku i przez sześć tygodni nie mieliśmy kontaktu ze światem zewnętrznym - opowiada.

Pozostało jeszcze 74% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Paweł Szałankiewicz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.