Norbert Ziętal

CBA szuka ludzi do pracy. Możesz zostać infobrokerem, jeśli lubisz grzebać w Internecie

Centralne Biuro Antykorupcyjne szuka infobrokera. Kandydaci muszą być nieprzeciętnymi ludźmi, którzy w Internecie potrafią znaleźć niemal wszystko i Fot. CBA Centralne Biuro Antykorupcyjne szuka infobrokera. Kandydaci muszą być nieprzeciętnymi ludźmi, którzy w Internecie potrafią znaleźć niemal wszystko i wyłuskać cenną informację.
Norbert Ziętal

W Internecie potrafisz znaleźć (niemal) wszystko, a social media są dla Ciebie narzędziem, a nie całym światem? Jeśli tak, to możesz myśleć o pracy w Centralnym Biurze Antykorupcyjnym. Służba szuka infobrokera.

Do głównych zadań osoby zatrudnionej w CBA jako infobroker będzie należało wyszukiwanie informacji w źródłach otwartych i bazach danych, udział w tworzeniu tematycznych baz danych i zasilaniu ich informacjami, współpraca z analitykami CBA i funkcjonariuszami innych pionów służby.

Miejsce pracy? Warszawa, centrala CBA.

Idealny kandydat to osoba, która w Internecie potrafi znaleźć (niemal) wszystko. Musi umieć wyłowić z morza informacji te istotne i wiarygodne oraz przejrzyście i zwięźle je przedstawić. Musi dobrze się czuć w social mediach, czyli m.in. Facebooku, Twitterze, Instagramie, LinkedIn. Jednak nie może to być ktoś uzależniony od społecznościówek, ktoś, komu social świat zastępuje ten realny. Dla idealnego kandydata social media to tylko narzędzia.

Jaką wiedze musi mieć kandydat? Czy musi mieć skończone studia? Ile mozna zarobić i dlaczego CBA szuka ludzi poprzez Twittera? O tym przeczytasz w dalszej cześci artykułu.

Pozostało jeszcze 68% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Norbert Ziętal

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.