Cena Amazon Prime w Polsce jest zadziwiająco niska! Amazon Prime w Polsce. Netflix i HBO mają konkurencję

Czytaj dalej
Fot. pixabay.com
Katarzyna Bil

Cena Amazon Prime w Polsce jest zadziwiająco niska! Amazon Prime w Polsce. Netflix i HBO mają konkurencję

Katarzyna Bil

Amazon Prime to platforma, na której możemy oglądać seriale, filmy, a nawet grać w gry. To co może przyciągać użytkowników to zaskakująco niska cena.

Amazon Prime to szereg możliwości. W ramach jednego abonamentu użytkownik zyskuje pakiet korzyści rozrywkowych i zakupowych.
Dostęp do Amazon Prime to darmowe filmy, gry oraz nielimitowane darmowe dostawy naszych zakupów.

Czym jest Amazon Prime?

Podobnie, jak na Netflixie, subskrybent otrzymuje nielimitowany dostęp do wszystkich programów, seriali i filmów na platformie Amazon Prime Video. Znajdują się tam takie tytuły jak: Jack Ryan, Walka z Goliatem czy The Walking Dead.

Filmy i seriale można oglądać na trzech urządzeniach jednocześnie. Dodatkowym atutem jest możliwość korzystania w trybie offline.

Ile kosztuje Amazon Prime?

Amazon Prime oferuje 30 dni darmowego okresu próbnego. Użytkownik ma dostęp do wszystkich korzyści. Może z niego skorzystać każdy.

Po 30 dniach abonament miesięczny Amazon Prime kosztuje 10,99 zł. Usługa odnawia się automatycznie. Co ciekawe jeżeli użytkownik zapłaci za cały rok z góry koszt miesięczny wyniesie go jedynie 4 złote za miesiąc, bowiem roczny koszt to 49 złotych.

Katarzyna Bil

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.