Chcesz zagrać o mieszkanie? Wykup abonament za 29 złotych i włącz się już dziś do gry

Czytaj dalej
Fot. Przykładowa wizualizacja
Ula Sobol

Chcesz zagrać o mieszkanie? Wykup abonament za 29 złotych i włącz się już dziś do gry

Ula Sobol

Marzysz o dwupokojowym, nowoczesnym i komfortowym mieszkaniu w centru Rzeszowa? Wystarczy, że wykupisz wybrany abonament dostępu do treści z e-wydaniem Nowin, a mieszkanie o wartości 305 000 złotych może być Twoje. 12 kwietnia finałowe losowanie. To już ostatni moment kiedy możesz włączyć się do gry!

Zwycięzca loterii zamieszka w nowym budynku kompleksu SkyRes, pomiędzy ulicami Warszawską i Lubelską w samym centrum Rzeszowa. Dwupokojowe mieszkanie wybudowała firma Developres, sprawdzony i solidny deweloper z Rzeszowa, który już piąty raz przygotowuje mieszkanie dla Czytelnika Nowin w loterii „Mieszkanie za czytanie”.

Za 29 zł zyskasz aż cztery szanse w loterii

Abonament dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin, kupiony wyłącznie przez plus.nowiny24.pl/wez-udzial/ daje możliwość udziału w grze o mieszkanie z dodatkowymi szansami na wygraną.

Czytelnik zyskuje też prawie dwa razy więcej szans na wygraną, niż Czytelnik kupujący gazetę w kiosku. Jeśli wykupisz abonament dostępu do treści elektronicznych na miesiąc, otrzymasz 4 szanse w losowaniach nagród i mieszkania. Dodatkowo przez 30 dni masz pełen dostęp do wszystkich artykułów w nowiny24.pl i plus.nowiny24.pl oraz możliwość pobierania codziennych e-wydań Gazety Codziennej Nowin na swój komputer, tablet lub smartfon.

Kupując abonament za 29 zł zyskasz również dostęp do portalu ekstramagazyn.pl (na ten sam login i hasło). Karty Abonamentowe w imieniu Czytelników, którzy zakupili abonament dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin wyłącznie poprzez plus.nowiny24.pl/wez-udzial/ przygotuje organizator.

Chcesz włączyć się do gry o mieszkanie już dziś?

[ZAGRAJ W LOTERII]

Karty te są traktowane jak druki ścisłego zarachowania w oparciu o ewidencję imienną sprzedaży abonamentów. Czytelnikowi, który kupi miesięczny dostęp przysługują karty abonamentowe. Karty Abonamentowe w imieniu Czytelnika drukuje, umieszcza w kopertach i wrzuca do urny organizator loterii.

To będzie naprawdę piękne mieszkanie

Dwupokojowe mieszkanie będzie w pełni wykończone i kompleksowo wyposażone w meble oraz sprzęt AGD i RTV. Mieszkanie warte jest 305 000 złotych.

Laureat głównego losowania zamieszka w kompleksie mieszkalno - biurowy SkyRes położonym między ul. Lubelską, a ul. Warszawską. Nowoczesny design budynków w kompleksie SkyRes, a przede wszystkim wysoki standard wykończenia, garaże podziemne i świetna lokalizacja spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

To, co wyróżnia kompleks mieszkalno - biurowy SkyRes spośród innych to niezwykła lokalizacja i doskonała komunikacja z każdym rejonem miasta, a także terenami przyległymi do Rzeszowa.

Komfort w tym miejscu jest zagwarantowany dzięki świetnemu dojazdowi. Dzięki sprawnej komunikacji miejskiej szybko można dotrzeć w różne części Rzeszowa. Przyczynia się do tego też wyremontowana al. Wyzwolenia oraz nowy most im. Tadeusza Mazowieckiego, przez który dojedziemy stąd bardzo szybko do autostrady.

Nagrodą podczas ostatniego losowania będzie też sporo gotówki. Już dziś życzymy powodzenia naszym Czytelnikom.

Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.