Łukasz Klimaniec

Chuligani z Żywca i Bielska-Białej pobili się na stadionie

Chuligani z Żywca i Bielska-Białej pobili się na stadionie Fot. Materiały bielskiej policji
Łukasz Klimaniec

Dwóch 38-latków z Żywiecczyzny zatrzymali policjanci po niedzielnej rozróbie na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej. Przed meczem BKS Stal z Góralem Żywiec pseudokibice wtargnęli na murawę i zaczęli bijatykę.

Do rozróby doszło w minioną niedzielę. Na trybunach Stadionu Miejskiego w Bielsku-Białej przed meczem ligi okręgowej BKS Stal z Góralem Żywiec zasiadło blisko 1400 kibiców, w tym spora grupa z Żywca. Kilka minut przed rozpoczęciem gry na murawę grupka mężczyzn z sektora zajmowanego przez kibiców gości wtargnęła na boisko i podbiegła pod trybuny z fanami BKS, gdzie doszło do bijatyki z jednym z kibiców gospodarzy.

Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Łukasz Klimaniec

Dziennikarz oddziału DZ w Bielsku-Białej. W DZ pracuje od 2001 r. Początkowo zajmował się tylko sportem relacjonując m.in. mecze siatkarek BKS Stal, piłkarzy bielskiego Ceramedu (dzisiejszego Podbeskidzia), koszykarzy bielskiego Spetechu (tak, był taki klub!) oraz niższych lig piłkarskich z regionu. Dziś dziennikarz, redaktor, także fotoreporter śledzący i relacjonujący wydarzenia z terenu Bielska-Białej i powiatu bielskiego - to, co dzieje się na drogach, w lokalnych społecznościach, w samorządzie oraz w beskidzkim sporcie.
Prywatnie kibic FC Barcelona, miłośnik komiksów ze szczególnym uwzględnieniem twórczości Grzegorza Rosińskiego. Kiedyś starty w Biegu Fiata, Cieszyńskiej Fortunie Biegu, dziś bieganie w domu za czwórką dzieci.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.