AS, EC

Co dalej z Parkiem Akademickim w Fordonie?

W parku akademickim  zaprojektowano, między innymi, ścieżki piesze i rowerowe, promenady, pomosty czy wieżę widokową. W drugiej strefie przewidziano Fot. materiały Urzędu Miasta W parku akademickim zaprojektowano, między innymi, ścieżki piesze i rowerowe, promenady, pomosty czy wieżę widokową. W drugiej strefie przewidziano strefy sportowe i rekreacyjne.
AS, EC

O podwyżkach cen lokali komunalnych radni nie dyskutowali. Zajęli się użytkami ekologicznymi i pomocą dla sąsiadów poszkodowanych przez nawałnicę.

Mimo różnych spekulacji, na wczorajszej sesji Rady Miasta Bydgoszczy nie pojawił się kontrowersyjny temat zmiany patronów ulic i związanych z nią kosztów dla mieszkańców. Z „powodów formalnych” nie omawiano też budzącej wielkie emocje podwyżki czynszu w mieszkaniach komunalnych.

Nieoczekiwanie, prezydent Bydgoszczy poinformował, że musi sam dogłębnie zapoznać się z materiałami źródłowymi, bo „po raz kolejny nie jest przekonany do staranności przygotowania uchwały przez urzędników i zastępców”. Zadeklarował, że miasto wróci do tematu jeszcze we wrześniu, na najbliższej sesji.

Pozostało jeszcze 74% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
AS, EC

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.