Co ERTMS oznacza dla pasażerów?

Czytaj dalej
Materiał informacyjny PLK

Co ERTMS oznacza dla pasażerów?

Materiał informacyjny PLK

Wiem, że moje codzienne wybory mają znaczenie. Dlatego, po tygodniu pracy przy biurku, staram się weekend spędzać aktywnie. Ważne jest dla mnie moje zdrowia i środowisko. Dlatego na co dzień, po mieście przemieszczam się hulajnogą elektryczną. Natomiast na dalsze podróże wybieram ekologiczną kolej, która emituje znacznie mniej zanieczyszczeń niż samochody. Wybierając na podróż pociąg, wiem, że mam realny i pozytywny wpływ na środowisko. Dodatkowo, w czasie podróży koleją wspólnie ze znajomymi spędzamy fajnie czas.

Komfort – to cenię sobie zarówno w życiu, jak i w podróży. Dlatego cieszę się, że kolej tak dynamicznie się rozwija i umożliwia mi wygodne przejazdy. Jest coraz więcej nowych połączeń kolejowych z nowoczesnych stacji. To wszystko sprawia, że na przejazdy chętnie wybieram kolej.

Często podróżuję z dzieckiem. Najważniejsze dla mnie jest bezpieczeństwo. Dlatego coraz częściej z samochodu przesiadam się do pociągu. Zamiast stresować się sytuacją na drogach, w czasie podróży czytam z córką książki albo oglądamy wspólnie jej ulubione bajki. Dla mojego dziecka podróż koleją to za każdym razem fajna przygoda.

Pracuje w korporacji we Wrocławiu i zdarza się, że dwa razy w tygodniu wyjeżdżam w podróż służbową do Poznania. Kiedy tylko mogę wybieram pociągi. Docieram szybko do celu i nie martwię się o parkingi. W podróży nie marnuję czasu, tylko pracuję. Od czasu kiedy sprawnie docieram pociągiem z Wrocławia do Poznania, moje życie zawodowe stało się przyjemniejsze i mniej stresujące, szczególnie jeśli chodzi o czas spędzony w podróży.


Materiał informacyjny PLK

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.