Jarosław Miłkowski

Co piąty z nas mówi, że nie wystarcza mu do „pierwszego”

Co piąty z nas mówi, że nie wystarcza mu do „pierwszego” Fot. 123rf
Jarosław Miłkowski

19,2 proc. Lubuszan przyznaje, że przynajmniej raz w miesiącu brakuje im pieniędzy na rachunki czy spłatę rat kredytów. W niepłaceniu kredytów nie ma „lepszych” od nas!

- Przydałby się kredyt, ale unikam go jak ognia. To złudne posiadanie pieniędzy. Powoduje, że później mamy jeszcze większe obciążenie domowego budżetu, a przecież możemy nie mieć w czasie spłaty kredytu żadnych dochodów - mówi pan Witold z Zielonej Góry, który ma za sobą okres, gdy przez kilka miesięcy żył na działce, dzięki czemu niemal w ogóle nie wydawał pieniędzy. Poprawiło mu się dopiero, gdy pojechał do Anglii.

Pozostało jeszcze 91% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.