Sławomir Draguła

Co zlikwidują jednorękiego bandytę, to pojawia się inny

W Brzegu zlikwidowano właśnie dwa nielegalne salony z maszynami hazardowymi. Fot. KAS Opole W Brzegu zlikwidowano właśnie dwa nielegalne salony z maszynami hazardowymi.
Sławomir Draguła

Tylko w tym roku opolska administracja skarbowa zarekwirowała ponad 200 nielegalnych maszyn do gier hazardowych. W magazynach jest ich już prawie 2,5 tysiąca!

Funkcjonariusze Opolskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Opolu wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Brzegu zlikwidowali właśnie dwa kolejne nielegalne salony gier z automatami hazardowymi. Tym razem maszyny znajdowały się w brzeskich lokalach

- Łącznie w dwóch salonach zabezpieczono dziewięć automatów - mówi Agnieszka Jóźwin-Dalecka, rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Opolu. - Kontrolujący przeprowadzili eksperyment, który potwierdził, że na automatach prowadzone są gry o charakterze losowym.

Od początku roku opolscy funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej zarekwirowali 224 automaty i urządzenia, na których prowadzone były nielegalne gry hazardowe.

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Sławomir Draguła

Dziennikarzem jestem od 1997 roku. W nto zajmuję się przede wszystkim tematami policyjnymi i prokuratorskimi. Piszę też o drogach i wszystkim tym, co porusza się na kołach, m.in. samochodach i pociągach. Odpowiadam również za powiaty opolski i głubczycki.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.