Martyna Ludwig

Czarne Diamenty 2018 wręczone na gali w Teatrze Ziemi Rybnickiej

Grzegorz Tobiszowski, wiceminister energii (drugi z prawej) mówił podczas odbierania Czarnego Diamentu: „Dziękuję za to, że w tej chwili mówimy o górnictwie Fot. martyna ludwig Grzegorz Tobiszowski, wiceminister energii (drugi z prawej) mówił podczas odbierania Czarnego Diamentu: „Dziękuję za to, że w tej chwili mówimy o górnictwie pozytywnie”
Martyna Ludwig

Przedstawiciele najbardziej zasłużonych przedsiębiorstw oraz instytucji odebrali na uroczystej gali w rybnickim teatrze prestiżowe nagrody: „Czarne Diamenty”.

- Chcę podziękować za to, że to o górnictwie w kontekście restrukturyzacji rozmawiamy w przededniu rozpoczęcia COP-u. Niech wybrzmieje tu, na Śląsku, że my wiemy i widzimy sens tej branży w polskiej gospodarce - mówił wczoraj Grzegorz Tobiszowski, sekretarz stanu w Ministerstwie Energii, odbierając nagrodę specjalną Czarny Diament 2018.

Uroczysta gala wręczenia tegorocznych nagród odbyła się w Teatrze Ziemi Rybnickiej. Statuetki trafiły w ręce najbardziej innowacyjnych firm oraz osób, docenionych ze względu na niezastąpiony wkład w życie przemysłowe całego regionu.

Nagrody ustanowiła Izba Przemysłowo-Handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego, która zajmuje się ich wręczaniem od 1999 roku. W uroczystości wzięli udział zarówno laureaci nagrody, jak i członkowie Kapituły „Czarnego Diamentu” składającej się z samorządowców i uznanych autorytetów życia publicznego oraz gospodarczego na Śląsku, a także zaproszeni goście.

Pozostało jeszcze 45% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Martyna Ludwig

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.