Czas wracać do lasu

Czytaj dalej
Dariusz Gabryelski

Czas wracać do lasu

Dariusz Gabryelski

Od redaktora

Czas wracać do lasu

Polskie autostrady stają się areną walk dla bojówek kibicowskich. Tylko w tym roku policjanci kilka razy byli zmuszeni do interwencji na trasach z powodu chuligańskich bijatyk. W naszym województwie mamy dwie autostrady, więc w piłkarskie weekendy policjanci zapewne mają pełne ręce roboty. Tym bardziej, że kibice najwyraźniej zmienili ostatnio sposób swego działania.

Jeszcze niedawno chuligani zwaśnionych klubów umawiali gdzieś w lesie, ustalali zasady i tłukli ile wlezie. To były tzw. ustawki. Oczywiście nie pochwalam takich zachowań, ale przynajmniej podczas leśnej bijatyki nie cierpiały osoby postronne. Teraz sytuacja się zmieniła i do krwawych bójek coraz częściej dochodzi w miejscach publicznych. W sobotę pod Kutnem na szczęście nikt postronny pobity nie został, ale autostradę zablokowano i kierowcy stali kilka godzin w gigantycznym korku.

Nie ma na co czekać, kibole powinni wracać do lasu.

Dariusz Gabryelski

Dziennikarstwem zajmuję się od 2002 roku. Pracę w tym zawodzie rozpocząłem w dziale sportowym „Życia Warszawy”. Po kilku latach wróciłem do Łodzi. Trafiłem wówczas do gazety „Echo miasta”, gdzie pisałem o inwestycjach, drogach i transporcie, komunikacji, sporcie oraz o problemach Łodzi i jej mieszkańców. Od 2008 roku jest redaktorem i wydawcą w „Dzienniku Łódzkim”.
Interesują mnie: polityka, inwestycje, problemy Łodzi i sport.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.