Czyżew. Bił żonę. W końcu zabił. Wyrok? 14 lat więzienia

Czytaj dalej
Fot. pixabay
Izabela Krzewska

Czyżew. Bił żonę. W końcu zabił. Wyrok? 14 lat więzienia

Izabela Krzewska

Zapadł prawomocny wyrok ws. o zabójstwo kobiety w Czyżach. 50-letni Henryk S. skopał, bił kobietę pogrzebaczem, zrzucił ze schodów, aż się wykrwawiła.

Zadawał kobiecie ból różnymi narzędziami. Bił czym popadło. Sceny przypominają wielogodzinne tortury. Zaczęło się, kiedy Iwona S. wróciła nad ranem do domu. Była podpita. Nie nocowała w domu. Jej mąż też był już mocno nietrzeźwy. Spotkali się na pierwszym piętrze.

W dalszej części artykułu dowiesz się, co było dalej, poznając dokładne szczegóły zbrodni. Dowiesz się również, jak sąd uzasadnił wyrok.

Pozostało jeszcze 90% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Izabela Krzewska

Socjolog z wykształcenia. Z zawodu - dziennikarz. W Gazecie Współczesnej pracuję od 2009 roku, a w niedługim czasie dołączyłam również do zespołu Kuriera Porannego. Od początku na łamach naszych dzienników i na portalach internetowych www.wspolczesna.pl i www.poranny.pl zajmuję się głównie tematyką prawną. Relacjonowanie ważnych procesów, sprawy kryminalne, wypadki, pożary, raporty  o przestępczości, historie z życia wzięte... To obszar dziennikarstwa, który - mam nadzieję - dostarcza moim Czytelnikom nie tylko wielu emocji, ale także wiedzy o zmieniających się przepisach prawnych i zagrożeniach dla ich bezpieczeństwa. Staram się, aby każdy materiał był rzetelny, zrozumiały, ale też sprawnie napisany. Bo nawet najbardziej niezwykła ludzka opowieść "blednie" pod nieciekawym piórem.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.