Dąbrowa Górnicza: Holiday Inn zyskał nową elewację w biało-szarych barwach

Czytaj dalej
Fot. Piotr Sobierajski
PAS

Dąbrowa Górnicza: Holiday Inn zyskał nową elewację w biało-szarych barwach

PAS

Pierwszy w województwie śląskim hotel sieci Holiday Inn zyskał nową elewację w biało-szarych barwach. Wielkie otwarcie już w czerwcu

W czerwcu tego roku, a dokładnie 1 czerwca w Dzień Dziecka, czeka nas otwarcie pierwszego hotelu sieci Holiday Inn w woj. śląskim. Powstaje u zbiegu ul. Legionów Polskich i alei Róż w Dąbrowie Górniczej. Prace są zaawansowane, bo do inauguracji pozostały już tylko trzy miesiące. Z zewnątrz widać dokładnie, jaki kolor będzie miała elewacja tego nowoczesnego obiektu. Wstawiane są też okna. Skompletowana jest też cała kadra, która będzie obsługiwała gości, a obecnie trwa jeszcze tylko poszukiwanie kandydata na stanowisko cukiernika-piekarza (szczegóły na stronie: hidabrowa.pl).

W sumie na gości czekać będzie 160 pokoi dwuosobowych (na kondygnacjach od 3 do 8) o wyposażeniu standardowym i podwyższonym. Pierwsze z nich mają 15 m kw., a drugie o 2 m kw. więcej. Na najwyższej kondygnacji mieścić się będą dwa apartament i sky-bar.

Widok, rozpościerający się stąd m.in. na jeziora Pogoria i pół miast robi wrażenie. Do tego na powierzchni prawie 8 tys. m kw. pojawi się m.in. sześć sal konferencyjno-biznesowych, a na parterze sala bankietowa. Hotel będzie posiadał 3 gwiazdki, ale jego standard obsługi i wyposażenia będzie odpowiadał standardom hoteli 4-gwiazdkowych. Inwestycja kosztować ma ok. 60 mln zł.


*Chcesz kupić auto w cenie 15-20 tys. zł? Sprawdź najlepsze oferty
*Co się wydarzyło na "Nocy Kobiet" w Spiżu w Katowicach ZOBACZ ZDJĘCIA
*Rozmowy nie przerywają, transmisja danych szybka RAPORT NAJLEPSZYCH SIECI KOMÓRKOWYCH
*Jesteś Ślązakiem, czy Zagłębiakiem? Rozwiąż quiz
*1000 zł na dziecko: JAK DOSTAĆ BECIKOWE? ZOBACZ KROK PO KROKU

PAS

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.