Dąbrowa Górnicza: startują Artystyczne Ferie

Czytaj dalej

Dąbrowa Górnicza: startują Artystyczne Ferie

Pałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej zaprasza na Artystyczne Ferie. Atrakcje zaplanowano od 26 stycznia do 11 lutego.

Jazda na nartach, lepienie bałwana czy kulig to tylko przykładowe rozrywki, jakim można oddać się w czasie ferii zimowych. Pałac Kultury Zagłębia przygotował specjalny program zajęć dla młodych odbiorców kultury, którzy skończyli 7. rok życia. Młodzież i dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach tanecznych Street Dance oraz Art. Dance. Z kolei w pracowni plastycznej na poddaszu odbędą się zajęcia manualno-plastyczne, podczas których powstaną smoki z gipsu, drewniany decoupage oraz dzieła stworzone techniką marblingu. Od 26 stycznia do 11 lutego w pałacowym Kinie Kadr będzie można zobaczyć 4 świeże tytuły filmów animowanych: „Fernando”, „Coco”, „Gnomy rozrabiają” oraz „Paddington 2”. Koszt biletu na każdą z bajek nie przekroczy 12 złotych.

Część atrakcji będzie można znaleźć blisko swojego miejsca zamieszkania, gdyż Artystyczne Ferie odbędą się również w placówkach pałacu. Warsztaty artystyczne, zajęcia tematyczne, wycieczki oraz mnóstwo innych atrakcji będzie można znaleźć we wszystkich klubach osiedlowych oraz świetlicach środowiskowych. Na wszystkie warsztaty organizowane w ramach Artystycznych Ferii obowiązują zapisy, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji na stronie www.palac.art.pl

Pałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej
plac Wolności 1
tel. (32) 733 88 00
www.palac.art.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.