Małgorzata Oberlan

Dentysta gwałciciel z wyrokiem i wolny. Stomatolog Tomasz G. brutalnie zgwałcił w Toruniu dwie kobiety

Dentysta Tomasz G.  uznany został winnym dwóch brutalnych gwałtów oraz posiadania amfetaminy. 14 lutego br. usłyszał wyrok w Sądzie Rejonowym w Toruniu: Fot. Polska Press/Archiwum Dentysta Tomasz G. uznany został winnym dwóch brutalnych gwałtów oraz posiadania amfetaminy. 14 lutego br. usłyszał wyrok w Sądzie Rejonowym w Toruniu: 6 lat więzienia, zakaz kontaktu i zbliżania się do ofiar.
Małgorzata Oberlan

Za brutalne gwałty Sąd Rejonowy wymierzył medykowi karę 6 lat więzienia. Wyrok jest nieprawomocny. Tomasz G. nadal jest na wolności.

Wyrok w Sądzie Rejonowym w Toruniu zapadł 14 lutego. Tomasz G. za dwa brutalne gwałty, których dopuścił się wiosną 2016 r. przy ul. Łódzkiej oraz posiadanie amfetaminy skazany został na karę łaczną 6 lat więzienia. Ma też zakazy kontaktu i zbliżania się do ofiar oraz nakaz zapłaty każdej z nich po 2 tysiące zł tytułem częściowego zadośćuczynienia.

Oba gwałty były wyjątkowo brutalne. Jak ustaliła prokuratura, mężczyzna zwabił kobiety do mieszkania przy ul. Łódzkiej. Obie były bite i szarpane. Dentysta groził im zgwałceniem przez kolegów.

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Małgorzata Oberlan

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.