Materiał informacyjny

Dietetyka

Dietetyka
Materiał informacyjny

Mam na imię Roksana. Z wykształcenia jestem dietetyczką. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku dietetyka kliniczna i od dobrych kilku lat pracuję w swoim zawodzie, który jednocześnie, jest moją pasją. Od ponad 3 lat prowadzę swoją markę dietetyczną MajDiet oraz platformę edukacyjną MajAcademy.

Moja miłość do dietetyki zrodziła się na podstawie moich problemów zdrowotnych, z którymi przyszło mi się mierzyć. Zdiagnozowane PCOS, niedoczynność tarczycy, IBS, SIBO metanowe… To wszystko sprawiło, że zaczęłam szukać rzetelnych informacji, edukować się, szkolić, a na końcu – zdobywać praktykę w codziennej pracy. Przez to uświadomiłam sobie, jak ogromne znaczenie ma żywienie w codziennym życiu. Nie tylko w kontekście dbania o sylwetkę, a przede wszystkim – zdrowie.
W swojej działalności specjalizuję się chorobach jelit (SIBO, IMO, IBS) oraz zaburzeniach hormonalnych (choroby tarczycy, zaburzenia gospodarki cukrowej, PCOS, trądzik na tle hormonalnym, itp).
Potrzebujesz pomocy i wsparcia dietetycznego? Zapraszam! Razem z moim zespołem specjalistów MajDiet zajmiemy się Tobą w najlepszy sposób!

http://majdiet.pl/sklep/
http://www.majacademy.pl/

Dietetyka
Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.