Redakcja

Dlaczego warto wziąć udział w loterii Mieszkanie za czytanie?

Dlaczego warto wziąć udział w loterii Mieszkanie za czytanie?
Redakcja

Biorąc udział w loterii możesz wygrać komfortowe mieszkanie w Rzeszowie

Tylko w loterii Nowin można wygrać komfortowe i w pełni wyposażone w sprzęt RTV i AGD mieszkanie w centrum Rzeszowa.

Jeśli jesteś Czytelnikiem Nowin, prenumerujesz gazetę lub czytasz treści na plus.nowiny24.pl, właściwie bez wysiłku możesz zostać Uczestnikiem gry.
Może właśnie do Ciebie uśmiechnie się szczęście.

[ZAGRAJ W LOTERII]

Jeśli kupujesz gazetę w kiosku, aby wziąć udział w loterii, powinieneś wyciąć i zebrać minimum 10 kolejnych, z następującą po sobie numeracją kuponów.
Zestaw Kuponów Loteryjnych musi stanowić nieprzerwany ciąg, w którym nie brakuje żadnego numeru kuponu oraz żaden numer nie może się powtarzać, zastępując numer brakujący. Jeśli brakuje jakiegoś kuponu może zastąpić go Joker. Ten kupon ratunkowy wydrukujemy raz w miesiącu - warto go zachować i w razie potrzeby zastąpić nim brakujący kupon kolejny w zestawie.

Jeśli zaprenumerujesz Nowiny, zyskujesz prawie 2 razy więcej szans niż Czytelnik kupujący gazetę w kiosku.
Prenumeratorzy oprócz możliwości zebrania zwykłych numerowanych kuponów loteryjnych otrzymują dodatkowo w każdym miesiącu 2 Karty Prenumeratora.
Karta Prenumeratora stanowi pojedynczy Zestaw Kuponów i jest równoważna zestawowi 10 kolejnych kuponów.

Jeśli zdecydujesz się na zakup abonamentu dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin zyskujesz prawie 2 razy więcej szans na wygraną niż Czytelnik kupujący gazetę w kiosku Abonament ten może być zakupiony wyłącznie przez plus.nowiny24.pl/wez-udzial/

[DOŁĄCZ JUŻ TERAZ]

Tylko w tym serwisie, dzięki specjalnie przygotowanemu panelowi, Czytelnik ma możliwość zaznaczenia wymaganych regulaminem zgód na udział w loterii, a Organizator może ściśle ewidencjonować dane uczestników uprawnionych do gry.
Na podstawie tej ewidencji, przysługujące Uczestnikowi loterii Karty Abonamentowe są drukowane przez organizatora, pakowane w osobnych kopertach z dopiskiem „MIESZKANIE ZA CZYTANIE” i umieszczane w urnie do najbliższego losowania.

Uczestnikowi Loterii, który zakupił 30-dniowy abonament dostępu do treści elektronicznych, przysługują 4 Karty Abonamentowe.
Uczestnikowi, który zakupił 90-dniowy abonament dostępu do treści elektronicznych, przysługuje 12 Kart Abonamentowych, a kupującemu 180-dniowy dostęp, aż 24 Karty Abonamentowe.

Nasi Czytelnicy mają więc wybór. Mogą zdecydować się na najwygodniejszą dla siebie formę udziału w grze.

Życzymy powodzenia!

Redakcja

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.