Dni Otwarte Developerów. Pierwsze na taką skalę wydarzenie na rynku mieszkaniowym!

Czytaj dalej
.

Dni Otwarte Developerów. Pierwsze na taką skalę wydarzenie na rynku mieszkaniowym!

.

Szukasz wymarzonego mieszkania lub domu? Zapraszamy na Dni Otwarte Developerów. To wydarzenie, które odbędzie się 25 i 26 listopada jednocześnie w kilkunastu miastach Polski.

Dni Otwarte Developerów to doskonała okazja, żeby w jeden weekend obejrzeć wybrane domy i mieszkania – bez dodatkowego umawiania się z deweloperem, czy agentem nieruchomości. Jak to zrobić? Na początek wystarczy odwiedzić stronę dnideveloperow.pl. W serwisie są prezentowane inwestycje mieszkaniowe firm deweloperskich biorących udział w wydarzeniu. Siedząc wygodnie przed komputerem, z kubkiem gorącej herbaty, można obejrzeć zdjęcia i wizualizacje mieszkań i domów oraz zapoznać się z ich szczegółowym opisem. Lista interesujących nieruchomości gotowa? Każdą z nich będzie można odwiedzić w sobotę i niedzielę w godzinach od 10:00 do 15:00.

To jest wyjątkowe wydarzenie o zasięgu ogólnopolskim. Wszystkie oferty mieszkań deweloperów uczestniczących w wydarzeniu są prezentowane na specjalnie przygotowanym portalu internetowym www.dnideveloperow.pl

Dni Otwarte Developerów dają możliwość odwiedzenia wielu inwestycji w jeden weekend, zobaczenia układu mieszkań, a także ich otoczenia. Ułatwiają porównanie wielu nieruchomości i ocenę jakości ich realizacji. Ponadto wizyta w wybranych inwestycjach to okazja do zadawania pytań przedstawicielom deweloperów oraz do negocjowania z nimi ceny i warunków zakupu nieruchomości.

Domy i mieszkania z całej Polski

Dni Otwarte Developerów odbywają się kilkunastu miastach Polski. Dzięki temu można zapoznać się nie tylko z inwestycjami w naszym mieście, ale także odwiedzić inne, interesujące lokalizacje. Czy to planujemy zakup mieszkania, przeprowadzkę do innego miasta, czy zamierzamy zainwestować w mieszkanie na wynajem albo szukamy go dla dzieci lub wnuków, Otwarte Dni Developerów umożliwią bezpośrednie zapoznanie się z wybranymi nieruchomościami i ich rzetelną weryfikację.

Weekend to idealny czas, by całą rodziną odwiedzić wybrane inwestycje, żeby upewnić się, czy dana lokalizacja spełnia oczekiwania i odpowiada naszemu wyobrażeniu o wymarzonym miejscu do mieszkania. Bo na dobrą decyzję zakupową składa się wiele czynników. A Dni Otwarte Developerów są okazją, by wszystkie je dokładnie rozważyć i porównać, żeby zminimalizować ryzyko kupna niewłaściwej nieruchomości.

Akcja Dni Otwarte Developerów jest odpowiedzią na rosnące wymagania mieszkaniowe Polaków.

Organizatorzy

Organizatorami są Polska Press Grupa oraz Gratka.pl - największy portal ogłoszeń. Dzięki temu, że Polska Press Grupa należy do największych wydawców prasy w Polsce i jest liderem na rynku mediów regionalnych i lokalnych, akcja ma ogólnopolski zasięg i zapewnia szerokie dotarcie.

Partner strategiczny

Partnerem strategicznym wydarzenia jest Primacol Decorative - marka skupiająca produkty przeznaczone do dekoracji wnętrz.

Jako partner akcji chcemy zwrócić uwagę osób inwestujących w mieszkania na chemię budowlaną wysokiej jakości. Oferujemy materiały wykończeniowe w wielu, nie tylko modnych, ale i ponadczasowych kolorach. Dzięki nim można uzyskać niesamowite efekty dekoracyjne, imitujące m.in. strukturę betonu, kamień naturalny czy siły natury. Wykorzystując System Kreatywnej Dekoracji marki Primacol Decorative, można w oryginalny sposób ożywić każde wnętrze, bez względu na to czy jest to mieszkanie, biuro czy lokal użyteczności publicznej. Kiedy pojawiła się możliwość współpracy przy okazji Dni Otwartych Developerów, stwierdziliśmy, że to idealna szansa na kontakt z potencjalnymi klientami. Każdy, kto kupuje mieszkanie, chce je urządzić tak, aby było ładne i funkcjonalne. W tym miejscu pojawiamy się my i proponujemy cały szereg możliwości, w których liczą się zarówno wysoka jakość, jak i przystępna cena. Kupno własnego mieszkania to jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Chcemy inspirować, a tym samym mieć udział w kreowaniu ciekawych wnętrz. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w Dniach Otwartych Developerów. W wybranych mieszkaniach będzie można zapoznać się również z naszymi produktami i sprawdzić, jak prezentują się na ścianach - mówi Joanna Sawulska Project Manager marki Primacol.

.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.