Dobry radny pracuje dla wszystkich mieszkańców

Czytaj dalej
Fot. Dariusz Bloch
Sławomir Bobbe

Dobry radny pracuje dla wszystkich mieszkańców

Sławomir Bobbe

- Dla mnie najważniejsi są ludzie, bez względu na to, czy i z jaką partią sympatyzują - mówi radny Andrzej Młyński.

Coraz mniej czasu na oddanie głosu w naszym plebiscycie „Władza na Medal”. Prowadzenie w niektórych kategoriach zmienia się niemal co dzień.

Celem plebiscytu jest wyłonienie - zdaniem Czytelników - najlepszych samorządowców z Bydgoszczy i powiatu bydgoskiego kadencji 2014-2018.

W kategorii „Włodarz na Medal” doszło do znaczących przetasowań. Prowadzący od początku trwania plebiscytu prezydent Bydgoszcz Rafał Bruski musiał ustąpić pierwszeństwa Wojciechowi Oskwarkowi, wójtowi gminy Nowa Wieś Wielka. Na trzecim miejscy znajduje się wójt Osielska, Wojciech Sypniewski.

Po raz kolejny do zmian doszło w pilnie obserwowanej kategorii „radny Rady Miasta Bydgoszczy”. Jeszcze kilka dni temu prowadził w niej Ireneusz Nitkiewicz (SLD), który został wyprzedzony przez radnego niezrzeszonego Bogdana Dzakanowskiego. Radny Dzakanowski długo jednak prowadzeniem się nie cieszył, na pierwsze miejsce awansował bowiem Andrzej Młyński (PiS). Bogdan Dzakanowski zajmuje 2 miejsce, z Ireneusz Nitkiewicz miejsce 3.

Z dalszej części artykułu dowiesz się: 

 • co podczas kończącej się kadencji udało się zrobić dla Bydgoszczy Andrzejowi Młyńskiemu
 • z czego zadowolony jest wójt gminy Nowa Wieś Wielka

 

 

Pozostało jeszcze 73% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Sławomir Bobbe

"Demokracja to rządy brutali temperowane przez dziennikarzy" - mówił Ralph Waldo Emerson, dlatego najbardziej interesują mnie tematy polityczne i samorządowe. Jestem Bydgoszczaninem i pasjonują mnie wszystkie wydarzenia związane z moim miastem. Przygotowuję materiały z zakresu biznesu, ekonomii, przedsiębiorczości, rynku pracy, gospodarki komunalnej, ekologii i ochrony środowiska. Współpracuję także z wydawcami serwisów centralnych - regiodom.pl i regiopraca.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.