Doping można zacząć od kupienia karnetów na mecze ekantor.pl Falubazu Zielona Góra

Czytaj dalej
Fot. Mariusz Kapała
(lada)

Doping można zacząć od kupienia karnetów na mecze ekantor.pl Falubazu Zielona Góra

(lada)

Zielonogórski klub zaprasza do kupowania karnetów. Za 250 złotych zobaczymy siedem meczów rundy zasadniczej i „ młodzieżówki".

Kibice doskonale wiedzą, że jeśli styczeń, to można szukać karnetów na Falubaz. W tym roku jest podobnie. Stałe wejściówki są w kilku wariantach cenowych i sprzedaży ratalnej.

250 zł - normalny i 190 zł - ulgowy, strefa zielona (sektory na pierwszym wirażu od K1 do K10 w tym trzy centralne tzw. dopingujące) na siedem meczów rundy zasadniczej i imprezy młodzieżowe. W identycznej cenie jest także strefa żółta (wyjście z drugiego łuku i część prostej startowej od B do G). Także na siedem spotkań i „młodzieżówki”.

330 i 270, strefa czerwona (prosta za startem A1 i A2). Mamy zagwarantowane wejście na siedem meczów rundy zasadniczej, imprezy młodzieżowe i sparingi przed sezonem. W tej samej cenie także strefa srebrna (wyjście z pierwszego łuku i część prostej przeciwległej do startu I oraz J). Zakres ważności jak dla strefy czerwonej.

30 - dziecięcy na wszystkie sektory z gwarancją miejsca. Obowiązuje na siedem meczów rundy zasadniczej, imprezy młodzieżowe i sparingi.

1.700 - na wszystkie imprezy w sezonie.

1 zł + 1 zł - dla osoby niepełnosprawnej na wózku i opiekuna.

Gdzie kupić? W serwisie internetowym biletynafalubaz.pl, gdzie znajdziemy niezbędne instrukcje dotyczące logowania czy rejestracji. Można tam dokonać rezerwacji i zapłacić za karnet. Do dyspozycji fanów jest też punkt stacjonarny w siedzibie klubu przy Wrocławskiej 69 w Zielonej Górze (pierwsze piętro). Tam nie tylko kupimy karnet i wybierzemy miejsce, ale przede wszystkim dokonamy aktywacji lub wyrobimy kartę kibica i fizycznie staniemy się posiadaczami wejściówki. Czynne od poniedziałku do piątku 10.00 - 18.00 oraz w wybrane soboty (w styczniu 23 i 30) 10.00 - 14.00.

Prawo pierwokupu. Wszyscy posiadacze karnetów z poprzedniego sezonu mają do 1 marca zagwarantowaną rezerwację starego miejsca. W chwili zakupu trzeba to tylko potwierdzić. Jest też możliwość anulowania rezerwacji i wybór innego wolnego krzesełka.

Nowością w sezonie 2016 jest rozszerzenie programu lojalnościowego „Falubaz Family” na wszystkich posiadaczy karnetów.

(lada)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.