Bartłomiej Romanek

Dwa dni terroryzowali właścicieli mieszkania. Bili ich i grozili śmiercią

Policjanci zatrzymali dwójkę sprawców w mieszkaniu pokrzywdzonych. Oboje byli w przeszłości karani Fot. Śląska Policja Policjanci zatrzymali dwójkę sprawców w mieszkaniu pokrzywdzonych. Oboje byli w przeszłości karani
Bartłomiej Romanek

Dziesięć lat więzienia grozi parze, która najpierw „wprosiła się” na kawę do mieszkania przypadkowo poznanego mężczyzny, a później przez dwa dni terroryzowała mężczyznę i jego partnerkę, grożąc im pobiciem i naliczając im gigantyczne odsetki od niewielkiego długu.

Wyjątkową brutalnością wykazała się para sprawców, która odwiedziła nowo poznanego znajomego i jego partnerkę, ale nie w celach towarzyskich, a po to, by okraść gospodarzy. Przestępcy przez dwa dni terroryzowali gospodarzy, którym na szczęście udało się uciec do jednego ze szpitali

Zgłoszenie o tej bulwersującej sprawie w ubiegłą środę odebrał dyżurny komisariatu IV w Częstochowie. Policjant został poinformowany przez pracownika jednego ze szpitali o tym, że do lecznicy zgłosiły się dwie osoby.

Okazało się, że 33-letni mężczyzna oraz 55-letnia kobieta zostali pobici w swoim mieszkaniu przez przypadkowo poznane osoby.

W toku przeprowadzonych czynności kryminalni z „czwórki” ustalili, że kilka dni wcześniej pobity mężczyzna miał pożyczyć od nieznanej mu kobiety kilku złotych na jedzenie, która w ramach wdzięczności zaproponowała, że przyjdzie do niego ze swoim partnerem napić się kawy.

Pozostało jeszcze 59% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Bartłomiej Romanek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.