Anna Dziedzic

Dwa zegarki Maradony budzą zdziwienie. Ich cena zwala z nóg

Dwa zegarki na nadgarstkach Diego Maradony to jego znak rozpoznawczy. Jeden odmierza czas argentyński, drugi lokalny Fot. HUBLOT Dwa zegarki na nadgarstkach Diego Maradony to jego znak rozpoznawczy. Jeden odmierza czas argentyński, drugi lokalny
Anna Dziedzic

Jesteśmy przyzwyczajeni, że piłkarze światowego formatu nie żałują pieniędzy na samochody i zegarki. Jeśli chodzi o czasomierze, niektórzy nie poprzestają na noszeniu jednego zegarka... Jak legenda piłki - Diego Maradona.

Diego Maradona to już legenda światowej piłki nożnej. W tym roku budził szczególne zainteresowanie mediów, bo często mogliśmy go oglądać na trwających XXI Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej Rosja 2018. Maradona kibicuje zazwyczaj drużynie Argentyny. Zasłynął też w medialnych przekazach tym, że zawsze nosi na nadgarstkach dwa zegarki. Zazwyczaj takie same. I wiadomo, że nie tanie. W zagranicznych mediach tłumaczył już wielokrotnie, że robi to zawsze, gdy jest w podróży. Po prostu jeden zegarek jest zawsze ustawiony na czas argentyński, drugi mierzy czas lokalny.

Pozostało jeszcze 63% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Anna Dziedzic

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.