Dziś na targach oferty nie tylko z powiatu

Czytaj dalej
Fot. Maja Stankiewicz
Maja Stankiewicz

Dziś na targach oferty nie tylko z powiatu

Maja Stankiewicz

Szósta edycja Targów Pracy już dziś w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Staszica w Nakle. „Pomorska” patronuje wydarzeniu.

Dziś w godz. 9-14, w sali sportowej przy ul. Staszica 18 swoje oferty przedstawią pracodawcy z regionu. Do wczoraj - jak informuje Powiatowy Urząd Pracy w Nakle na swej stronie internetowej - zgłosiło się ich blisko 40.

Są wśród nich firmy, które do Nakła przyjechać chcą po raz pierwszy, jak i pracodawcy co roku przedstawiający nakielanom swoje oferty pracy. Na coraz dłuższej liście m.in. ZNTK Paterek, Grupa Producentów Owoców Galster z Wierzchucic, Hotel - Restauracja Saga w Zamościu, Hurtownia Motoryzacyjna „Gordon” w Zamościu, przedsiębiorstwo „Zelan” z Nakła, Fabryka Mebli „Gala Collezione” z Lisiego Ogona i wiele innych. Oprócz firm szukających pracowników w hali „Staszica” zaprezentują się też dzisiaj lokalne instytucje.

W ub. r. przy okazji rozmów z pracodawcami goście targowej imprezy w Nakle skorzystać mogli z bezpłatnych badań. - Tym razem będziemy „zbierać” potencjalnych dawców szpiku - informują pracownicy PUP. I dodają, że kto chciałby takim potencjalnym dawcą zostać, wybierając się dziś do hali „Staszica”, pamiętać musi o zabraniu z sobą dokumentu z numerem PESEL.

Maja Stankiewicz

Obsługuję teren powiatu nakielskiego. Czasami zajmuję się też problemami Czytelników z gmin podbydgoskich. Bliskie są mi tematy związane z kulturą, historią, rozrywką, ale też z życiem codziennym mieszkańców

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.