Dziś prenumeratorzy otrzymają karty, które dają im więcej szans

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Kapica
Ula Sobol

Dziś prenumeratorzy otrzymają karty, które dają im więcej szans

Ula Sobol

Już dziś Prenumeratorzy Nowin otrzymają dwie kolejne Karty Prenumeratora. Dzięki nim podwoją swoje szanse w loterii Nowin "Mieszkanie za czytanie".

Do gry o mieszkanie możesz dołączyć w każdym momencie. Wystarczy zebrać 10 kolejnych kuponów lub zakupić wybrany abonament dostępu do treści z e-wydaniem Nowin, a dwupokojowe mieszkanie o wartości 305 000 złotych może być Twoje.


Chcesz włączyć się do gry o mieszkanie już dziś?

[ZAGRAJ W LOTERII]

Dzięki prenumeracie papierowej lub elektronicznej nasi Czytelnicy mogą zwiększyć szanse na wygraną i zaoszczędzą.

Karty Prenumeratora otrzymają wyłącznie Czytelnicy prenumerujący Nowiny (prenumerata całotygodniowa, czyli wszystkich dni tygodnia w miesiącu). Karty nie otrzymają prenumeratorzy np. tylko wydania poniedziałkowego lub tylko wydania piątkowego.

Pojedyncza Karta Prenumeratora jest równoważna zestawowi 10 kolejnych kuponów. Karty Prenumeratora emitowane będą w części gazety lub dodatkach do gazety dostarczanych wyłącznie do prenumeratorów.

Jedna Karta Prenumeratora dostarczona w jednej kopercie traktowana jest jako zestaw kuponów biorących udział w loterii. Jeżeli uczestnik prześle 10 kart w jednej kopercie, komisja przyjmie je jako jeden dowód udziału w grze.

Karty Abonamentowe w imieniu Czytelników, którzy zakupili abonament dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin wyłącznie poprzez plus.nowiny24.pl/wez-udzial/, przygotuje organizator.

Karty Prenumeratora są traktowane jak druki ścisłego zarachowania w oparciu o ewidencję imienną sprzedaży abonamentów.

Nie masz czasu zbierać kupony kup abonament

Czytelnikowi, który kupi miesięczny dostęp, przysługują aż 4 karty abonamentowe.

Dodatkowo Czytelnik będzie miał możliwość gry bez najmniejszego zaangażowania swojego czasu i nieograniczony dostęp do treści w serwisie plus.nowiny24.pl.

Karty Abonamentowe w imieniu czytelnika drukuje, umieszcza w kopertach i wrzuca do urny organizator loterii „Mieszkanie za czytanie”.

Mieszkanie o wartości 305 000 zł.

Główną nagrodą w loterii będzie mieszkanie. Zwycięzca zamieszka w nowym budynku kompleksu SkyRes, pomiędzy ulicami Warszawską i Lubelską. To świetne miejsce do zamieszkania, ale również znakomita inwestycja w samym centrum miasta.

Mieszkanie przygotowała i wykańcza firma Developres Sp. z o.o., sprawdzony i solidny deweloper, dzięki któremu mieszkanie wygrało już pięcioro naszych Czytelników - laureatów poprzednich loterii. Już po raz kolejny firma Developres przygotowuje wyjątkowe mieszkanie dla zwycięzcy loterii Nowin.

Dwupokojowe mieszkanie będzie w pełni wykończone i kompleksowo wyposażone w meble oraz sprzęt AGD i RTV. Nad koncepcją, stylistyką i kolorystyką mieszkania czuwa projektant.

Zwycięzca loterii, po otrzymaniu kluczy, będzie mógł od razu wprowadzić się do swojego mieszkania.

Do wygrania również gotówka

Nagrodą dodatkową w loterii będzie też gotówka.

14 grudnia odbędzie się kolejne losowanie wyjątkowej loterii „Mieszkanie za czytanie”.

Podczas losowania rozdamy aż 10 500 zł.
Główną nagrodą podczas trzeciego losowania będzie 5000 zł.
Trzymamy kciuki za naszych Czytelników.

Czytaj regularnie Nowiny i graj w loterii

Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.