Materiał informacyjny

ECOKOMFORT - najnowsze technologie OZE oraz ogrzewnictwa i chłodnictwa

ECOKOMFORT - najnowsze technologie OZE oraz ogrzewnictwa i chłodnictwa
Materiał informacyjny

ECOKOMFORT oferuje profesjonalną obsługę podmiotów gospodarczych jak i klientów indywidualnych w zakresie instalacji WOD-KAN-CO-PC-CWU-WENTYLACJI-FOTOWOLTAIKI-MICROKOGENERACJI, wykorzystując Odnawialne Źródła Energii. Zapewniamy profesjonalną obsługę dając serwis fabryczny gwarancyjny i pogwarancyjny. Wszystkie niezbędne informacje zawarte są na stronie internetowej oraz bieżące aktualności na stronie portalu społecznościowego: Facebook. Zamieszczone są tam opisy i realizacje najnowszych technologii stosowanych w ogrzewnictwie oraz inne wydarzenia.

ECOKOMFORT poleca unikatową wodną technologię bezwylewkową w suchej zabudowie z rury EPDM – innowacyjny system płaszczyznowego, niskotemperaturowego, skandynawskiego ogrzewania podłogowo-ścienno-sufitowego, przeznaczonego do ogrzewania domów budowanych w technologii ultralekkiej szkieletowej drewnianej lub metalowej czy modułowej, praktycznie bez barier montażowych na podłodze ścianie czy suficie w suchej zabudowie bezwylewkowej. Jedyną barierą ograniczającą jej możliwości jest wyobraźnia człowieka. Technologia ta przyjęła się z powodzeniem w budownictwie tradycyjnym murowanym. Polecamy również inne rozwiązania grzewcze niż tradycyjne XXI wieku.

ECOKOMFORT współpracuje z najlepszymi: DAIKIN (www.daikin.pl) NIBE (www.nibe.pl) ALPHA INNOTEC (www.alpha-innotec.pl) zrzeszona w Polska Organizacja Rozwoju Technologii Pomp Ciepła (PORT PC): (www.portpc.pl), GLOBEnergia oraz Termomodernizacja – redakcja magazynu poświęconego Odnawialnym Źródłom Energii i nowoczesnego budownictwa: www.globenergia.pl, www.globenergia.pl/plus, www.termomodernizacja.pl ASPOL FV (www.aspol.com.pl) F&F i F&Home: system sterowania „INTELIGENTNY DOM” (www.fif.com.pl, www.fhome.pl ), FRAME FACTORY i FRAME HOUSE – fabryka ultralekkich konstrukcji szkieletowych dla domu i przemysłu (www.framefactory.pl www.framehouse.com.pl), BONGIOANNI – kotły gazowe (www.bongioanni.pl) NUEVA TERRAIN – system instalacji wody i CO na wcisk (www.nuevaterrain.pl). Oferujemy też system wentylacji mechanicznej i rekuperacji rozproszonej PRANA (www.ecoventeam.com).

Zapraszam też na stronę: www.repowermap.org, gdzie w kolumnie firma wpisując ecokomfort i potwierdzeniu przez enter znajdują się tam rozmieszczone znaczniki, pokazujące prawie wszystkie zrealizowane inwestycje firmy ECOKOMFORT (brak 12 realizacji, trzymając się zasad FAIR PLAY oraz uczciwości i lojalności zawodowej). Wykorzystując te i inne udogodnienia elektroniczne, ECOKOMFORT promuje i stosuje najnowsze technologie OZE oraz ogrzewnictwa i chłodnictwa. Wiemy też, że budując dom w XXI wieku, w/w elementy i produkty oraz technologie systemu „KOMFORT” jak i OZE i inne, będą w niedalekiej przyszłości nieodzownym elementem wyposażenia domów, hal, budynków administracji publicznej, obiektów zabytkowych, sakralnych, przemysłowych oraz innych obiektów w nowoczesnym budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym.

ul. Ogrodowa 30, 62-850 Lisków
tel:+48 885 565 453
[email protected]
[email protected]

ecokomfort.com.pl

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.