ECOKOMFORT

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

ECOKOMFORT

Materiał informacyjny

Firma ECOKOMFORT jest autoryzowanym i certyfikowanym dealerem marki DAIKIN z blisko 100 letnią tradycją www.daikin.pl - twórcy i lidera w produkcji powietrznych pomp ciepła, klimatyzacji, oczyszczaczy powietrza i wentylacji.

Wraz z sezonem jesienno-zimowym, do Polski powraca ten sam problem - walka ze smogiem i zanieczyszczeniami. Jeśli szukacie Państwo urządzenia, które pomoże skutecznie zwalczać szkodliwe pyły zawieszone PM2,5 i PM10, to Daikin będzie doskonałym wyborem. Potwierdzona wysoka skuteczność na poziomie powyżej 98%, to gwarancja zdrowego powietrza w domu lub biurze.

Oczyszczacz powietrza Daikin skutecznie usuwa alergeny (np. pyłki, kurz, itp.), bakterie i wirusy. Oprócz tego, posiada wysoką skuteczność usuwania zapachów. W szybki sposób gromadzi cząsteczki, a następnie je neutralizuje.

Firma Daikin potwierdza efektywność swojej opatentowanej technologii Streamer, która skutecznie zdezaktywowa ponad 99,9% koronawirusa (SARS – CoV-2) po 3 godzinach pracy Streamera.

W naszej ofercie dostępne są dwa modele oczyszczaczy:

oczyszczacz powietrza Daikin MC55W https://sklepdaikin.pl/oczyszczacz-powietrza-Daikin-MC55W

oczyszczacz powietrza z nawilżaczem Daikin MCK55W https://sklepdaikin.pl/Oczyszczacz-powietrza-z-nawilzaczem-Daikin-MCK55W

Firma ECOKOMFORT jest autoryzowanym dystrybutorem marki Daikin i na zakupione urządzenia udzielamy 5-letniej gwarancji producenta.
ECOKOMFORT
• Salon Partnerski DAIKIN
• Pompy Ciepła, Klimatyzacja BełchatówRomualda Mielczarskiego 35A,
97-400 BełchatówTel. 885 565 453
E-mail: [email protected] Pompy Ciepła, Klimatyzacja, Oczyszczacze Powietrza ECOKomfort

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.