Elbląski Garaż - Najlepszy garaż w mieście

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Elbląski Garaż - Najlepszy garaż w mieście

Materiał informacyjny

Jesteśmy nowo powstałym studiem detailingowym na terenie Elbląga.
Wiedzę oraz doświadczenie zdobywane przez lata postanowiliśmy wykorzystać bezpośrednio i zaoferować najwyższy poziom w dziedzinie kosmetyki samochodowej. Połączenie pasji do motoryzacji i perfekcji w działaniu przekłada się na unikalne i indywidualne podejście do każdego klienta. Wiele ukończonych szkoleń i otrzymanych certyfikatów uzupełnione o doświadczenie zdobyte w studiu detailingowym w Norwegii pozwoliły nam na stworzenie miejsca wyjątkowego na mapie naszego regionu.

Oferujemy kompleksowe usługi kosmetyki samochodowej, głównym naszym celem jest podniesienie prestiżu aut które nas odwiedzają poprzez korekty lakieru oraz zabezpieczające powłoki na każdy element pojazdu.
Jesteśmy partnerem Polskiego producenta powłok ceramicznych „4nano”, dzięki temu mamy pełną wiedzę oraz świadomość co do oferowanych produktów. Znając skład oraz zasady działania powłok jesteśmy w stanie idealnie dopasować się do potrzeb klienta, tak aby efekt końcowy przerósł oczekiwania.
Oferując pełen zakres usług, zaczynając od czyszczenia i prania poprzez polerowanie lakieru a kończąc na skomplikowanych wyzwaniach z jakimi nierzadko odwiedzają nas klienci pozostajemy miejscem kameralnym, gdzie każdy odwiedzający może poczuć się jak we własnym garażu, napić się z nami kawy oraz porozmawiać nie tylko o samochodach, bo przecież w granicach naszych usług mieszczą się również łodzie a nawet samoloty.
Dowiedz się więcej na naszej stronie:
Elbląski Garaż

Leopolda Staffa 16
82-300 Elbląg
570-507-089
[email protected]

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.