Emocje zaklęte w srebrze. venusgaleria.pl – sklep z autorską biżuterią srebrną

Czytaj dalej
.

Emocje zaklęte w srebrze. venusgaleria.pl – sklep z autorską biżuterią srebrną

.

Kameralna pracownia tuż u podnóża Twierdzy Kłodzkiej to miejsce, w którym dzieje się magia. Szlachetny kruszec przybiera wiele kształtów oraz odcieni i zamienia się w artystyczne rękodzieło czarujące swym niepowtarzalnym urokiem.

Venus Galeria to niewielka, ale uznana manufaktura jubilerska czerpiąca inspiracje z Natury. Natury, która w Kotlinie Kłodzkiej jest absolutnie niezwykła, co potwierdzić może każdy, kto miał okazję odkrywać jej uroki. W otoczeniu majestatycznych gór powstaje ręcznie wykonywana srebrna biżuteria, która w 100% jest produktem polskim - od momentu projektu, poprzez wytopienie z kruszca, na misternym ręcznym wykończeniu skończywszy.

Dobro Matki Natury

Każdy projekt zaczyna się w głowie - od pomysłu. Venus Galeria specjalizuje się w biżuterii inspirowanej otaczającą nas przyrodą w każdym jej wymiarze. Kolekcje liściaste, zwierzęce, morskie, kamienne, a nawet inspirowane... Górami Stołowymi. W Magicznym Ogrodzie Biżuterii Venus Galeria znajdziemy ozdoby, których wykonanie zachwyca swą starannością. Dopracowane są w każdym szczególe. Nie tylko odwzorowane są kształty i faktury liści, ale zadbano również o ich kolorystykę i cieniowanie. W misternie wykonanych piórkach uchwycono ich lekkość i zwiewność. Każda linia kolekcji zwierzęcej ma swoje uzasadnienie i jest dokładnie przemyślana. Wszystko to utrwalone jest w nieśmiertelnym i eleganckim srebrze. Srebrze, które jest hipoalergiczne i charakteryzuje się najwyższą czystością próby 925..

Artystyczne rękodzieło z duszą

Projektów takich jak te, które oferuje Venus Galeria, próżno szukać u mainstreamowych jubilerów. Biżuteria tej pracowni jest idealnym wyborem dla osób szukających swego wyrazu i lubiących oryginalność. Nie tylko dla kobiet - w gamie ozdób znajdziemy także nietuzinkowe ozdoby dla mężczyzn, a również takie, które zachwycą najmłodszych. Każda z nich jest małym dziełem sztuki zrodzonym w zaciszu kłodzkiej manufaktury. Choć projekty i pomysły są odważne i oryginalne, nie brak im klasy oraz szyku. Łączą nowoczesne koncepcje z klasyczną elegancją biżuterii ze srebra. Robią to jednak w oryginalny sposób. Idealny wybór dla indywidualistów oraz tych, którym zależy na wyróżnieniu się oraz dla tych, którzy poszukują wyjątkowych i niecodziennych projektów. Myślą przewodnią Venus Galerii jest “charm like you like”, czyli “czaruj tak, jak lubisz” - po swojemu! Twórcy podkreślają indywidualny charakter nie tylko biżuterii, ale i osób, które je noszą. Dla każdego posiadacza jest to tworzenie własnej, unikatowej historii oraz nadawanie niepowtarzalnego znaczenia ozdobie, za pomocą której można wyrazić wszystko. Te małe dzieła sztuki są niczym obrazy lub rzeźby - interpretować można je na wiele różnych sposobów. To my nadajemy im znaczenie.

Misją Venus Galerii jest tworzenie czegoś więcej niż tylko ozdób. To tworzenie emocji i doświadczeń. Każdy projekt posiada w sobie cząstkę magii, która nadaje mu niezwykła moc. Moc wywołania uśmiechu na twarzy dziecka. Moc wzruszenia ukochanej osoby. Moc zaklęcia magicznych chwil w drogocennym i nieśmiertelnym kruszcu. Moc uchwycenia najważniejszych momentów życia w symbolicznej formie. Moc uczynienia nieprzemijalnym tego, co ulotne.

Uznana Marka

Niezwykła jakość wyrobów, ich unikatowy charakter oraz oryginalny design są doceniane przez wielu. Venus Galeria w 2020 roku została wybrana Kobiecą Marką Roku 2020 oraz została laureatem plebiscytu Influencer’s Top 2020. Projekty tej kłodzkiej pracowni zostały docenione za odważne pomysły, wysoką jakość oraz niepowtarzalność. Zachwycają się nimi klienci z Polski i zagranicy, a grono fanów stale się powiększa. Ludzie poszukują oryginalności. Chcą się wyróżnić, wyrazić siebie. A dodatkowo wybrać jakościowe produkty i wspierać twórców, którzy nie podążają za głównym nurtem. Dlatego wybierają Venus Galerię - Magiczny Ogród Biżuterii, w którym czeka srebrne rękodzieło na każdą okazję.

Rękodzielnicze wyroby, którym nie brak elegancji oraz uroku, to doskonała alternatywa dla klasycznej biżuterii. Jeśli ciekawią Cię oryginalne ozdoby z artystycznym zacięciem, sprawdź ofertę na https://venusgaleria.pl/.

Charm like you like!

Instagram: https://www.instagram.com/venus.galeria/
FB: https://www.facebook.com/venusgaleriabizuteria

.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.