Ewakuacja Supersamu w Katowicach: Co się stało? Już wiemy [ZDJĘCIA]

Czytaj dalej
Fot. Katarzyna Kapusta/Dziennik Zachodni
Magdalena Kutynia

Ewakuacja Supersamu w Katowicach: Co się stało? Już wiemy [ZDJĘCIA]

Magdalena Kutynia

Ewakuacja Supersamu w Katowicach: Personel Supersamu w Katowicach został nagle ewakuowany. Na miejscu jest straż pożarna. Znamy już przyczyny ewakuacji.

AKTUALIZACJA:

Jak się dowiedzieliśmy, powodem ewakuacji Supersamu w Katowicach była wadliwa czujka. Nie doszło do pożaru. Obecnie galeria jest już czynna.

Ewakuacja Supersamu w Katowicach:

W Supersamie, nowej galerii handlowej w Katowicach doszło do nagłej ewakuacji wszystkich osób przebywających w środku. Pracownicy wybiegli w samych koszulach na zewnątrz. Na miejscu zdarzenia są już wozy strażackie. Parkingi są zamknięte. Nikt nie może wejść do środka.

Przed wejściem głównym znajduje się tłum ludzi. Plotka głosi, że to bomba, ale informacja ta nie jest jeszcze potwierdzona.

WIDZIAŁEŚ TO ZDARZENIE? ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA dz24@dz.com.pl
DZ24 WIADOMOŚCI CZYTELNIKÓW I INTERNAUTÓW


*Policjanci z Częstochowy skasowali film, na którym biją chłopaka. Ale jest drugi ZOBACZ?
*Wielki powrót Kamila Durczoka. Dawny szef Faktów TVN zadebiutował w nowej roli
*Loteria paragonowa: Jak się zarejestrować? Kiedy losowanie nagród?
*Rolnik szuka żony. Co wydarzy się w odcinku 7?

Magdalena Kutynia

Komentarze

5
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Acik

Śliczny bełkot. Zatrudniacie gimnazjastów z szkoły specjalnej.

Aaron

Żenująca jest treść i forma tego newsa. Może kretynka która to napisała wyjaśni co to jest czujka? Poza tym co w końcu tam się zdarzyło? Bomba to jest, ale taie "dziennikarstwo" . No ale cóż, pewno Miecugow wykładał.

i co?

i co sie stało? czy tylko moja strona nie wyświetla odpowiedzi?

kooc

byliśmy tam 2x i za każdym razem cos z nimi było nie halo

wilk magnański

monika tarasiuk kadrowa magny w Dąbrowie Górniczej to osoba odpowiedzialna za:1. wyrzucenie mnie z pracy zamiast magazyniera, który zrobił ze mnie kalekę;2. dwa wyroki (niesprawiedliwe w mojej ocenie, gdyż nie było logiki w procesowaniu jak to ma miejsce przeważnie w poslce, oraz mam na to wiele dowodów, także na udawany strach moniki); pracę, którą musiałem wykonywać będąc kaleką, ale kogo to obchodzi - przecież lekarze tego nie potwierdzą bez łapówki, a ja jestem uczciwy. 3. Znęcanie się psychiczne i fizyczne nade mną, gdyż zamierzałem poznać w magnie Agnieszkę liberską, aby skłoniła mnie do leczenia impotencji (co świadczy o tym, że pracowałem nad przywróceniem do pracy a nie nad śmiercią tarasiuk jak twierdzi głupi sędzia). 4.brak szans pracy w magnie - przecież to moje święte prawo pracować w najbliższej strefie ekonomicznej. 5. krycie magazyniera odpowiedzialnego za moje kalectwo. 6 jejdziecko odowiedzialne za składanie zeznań o których nie ma pojęcia. 7. za szykanowanie mnie na forum go work, oraz prowokowanie i nakłanianie do popełnienia samobójstwa. 8. za ogrom cierpień psychicznych i moje koszty znajomości z płcią zwaną monika tarasiuk.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.